ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Aktualności

Czytaj więcej »

Zostaliśmy partnerem targów Beauty Days. Są to Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne. Zapraszamy do spotkania z nami na naszym stoisku targowym, na którym będziemy sprzedawać lustra i stanowiska. Tylko na targach będzie możliwość zakupu białych stanowisk w promocyjnej cenie.

Czytaj więcej »

Po raz kolejny byliśmy partnerem makijażowego wydarzenia organizowanego przez magazyn Make Up Trendy. Impreza MakeUp Day odbyła się na targach kosmetycznych Beauty Forum. Druga edycja eventu MakeUp Day trwała w dniach 11-12 marca 2017 roku.

Czytaj więcej »
Czytaj więcej »

Dzięki Arte Architekci mieliśmy możliwość dołożenia naszej charytatywnej "cegiełki" do remontu i zmiany wystroju Izby Przyjęć dla dzieci w szpitalu w Bielsku Podlaskim. Mamy nadzieję, że kolorowa sala i rozświetlone chmurki ucieszą małych pacjentów.

Czytaj więcej »

Zostaliśmy partnerem targów Beauty Spa&Fashion - targów branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Wydarzenie odbędzie się 22-23 października 2016 roku w Expo Mazury w Ostródzie.

Czytaj więcej »

Otrzymaliśmy certyfikat "Firma Godna Zaufania" edycji 2016 przyznawany firmom po pozytywnej weryfikacji Współczynnika Opinii (stworzonego na podstawie opracowanego algorytmu).