ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Aktualności

Czytaj więcej »

W dniach 28-29.12.2017r. będziemy przeprowadzać inwentaryzację i w tym czasie nie będziemy realizować żadnych Państwa zamówień. Czyli nie będziemy zajmować się wysyłką zamówień oraz sprzedażą stacjonarną w biurze firmy. Za utrudniania bardzo przepraszamy.

Czytaj więcej »
Czytaj więcej »

Wprowadziliśmy do sprzedaży nowe modele taśm LED jednokolorowych: SMD 2835 S-Shape - do bezpiecznego wyginania i SMD 5630 - superjasną, z bardzo mocnymi diodami LED oraz taśmę RGBW, która może świecić także na dodatkową, czystą barwę białą ciepłą lub białą zimną.  Wszystkie nowe taśmy LED możesz zakupić w wersji IP20 lub IP44 w silikonie.

Czytaj więcej »

Wprowadziliśmy do oferty nowe modele profili LED. Wśród nich znajdziesz między innymi profile, które pozwalają na uzyskanie świetlnych lini na sufitach i ścianach, montowane w płytach gips-kartonowych, a także profile, z których możesz stworzyć własną lampę sufitową lub kinkiet umieszczając w nich kilka pasków taśmy LED.

Czytaj więcej »

Zostaliśmy dystrybutorem sterowników Blebox. Blebox to polska firma, która produkuje innowacyjne i solidne sterowniki sterowane smartfonem przy pomocy mobilnej aplikacji. Przy pomocy produktów Blebox można sterować m.in. oświetleniem, wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem czy sprzętem RTV lub AGD.