Rozgwieżdżona podłoga pozwoli Ci poczuć się w swojej łazience jak na wieczornej polanie, gdzie wśród zarosiałych traw błyszczą delikatne światełka - świetliki. Do stworzenia podłogi świetlnej zainspirowały nas właśnie połacie traw pokryte maleńkimi, niepozornymi owadami. Przenieś ten rozkoszny nastrój rozświetlonej nocą polany do swojego mieszkania. Pomyśl, o ile przyjemniejsza stanie się Twoja wieczorna kąpiel, gdy wzniecisz w swojej głowie fantazję odpoczywania na romantycznej, oświetlonej łące.

Zestaw niezbędny do uzyskania świecącej podłogi stworzymy dla Ciebie na dowolny wymiar. Powiedz tylko, ile punktów świetlnych chcesz uzyskać na swojej podłodze. A my dobierzemy liczbę światłowodów i generator światła, który dostarczy odpowiedniej ilości światła. To takie proste. Nie musisz znać się na wszystkim. Od tego masz specjalistów od oświetlenia światłowodowego, którzy zrobią to za Ciebie!

Jest jeszcze jedna rzecz, o której musisz wiedzieć. Światłowodowe punkty na Twojej podłodze nie emitują ciepła. Dają jedynie subtelne światło. Czyli robią zupełnie tak samo jak... świetliki.

Polub nas