Dostawa i koszt wysyłki

  • Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej - koszty wysyłki ustalane są indywidualnie w zależności od wymiarów i wagi paczek oraz są zgodne z naszym cennikiem według umowy z firmami kurierskimi (obecnie DHL, UPS, DPD)
  • Produkty o bardzo dużych wymiarach oraz o dużej wartości (lustra LED, kasetony światłowodowe, żyrandole światłowodowe) lub po wcześnieśniejszym ustaleniu z Klientem dowozimy WŁASNYM TRANSPORTEM, aby zagwarantować Ci pewność i bezpieczeństwo dostarczenia nieuszkodzonego produktu
  • Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy (po ustaleniu telefonicznym terminu odbioru) - odbiór jest bezpłatny
  • Czas dostawy firmą kurierską wynosi najczęściej ok. 1-2 dni roboczych (nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia powstałe po stronie firm kurierskich)

Czy paczki mogą zostać wysyłane za granicę?

Oczywiście, przesyłki możemy zaadresować i wysłać za granicę. Koszt wysyłki, na który wpływ ma adres doręczenia oraz wymiary i waga przesyłki, jest ustalany indywidualnie. Przy wysyłce za granicę nie ma jednak możliwości płatności przy odbiorze.

Jaki jest koszt wysyłki produktów?

Koszt wysyłki zależy od wagi i wymiarów paczki, ale jest nie mniejszy niż 19 zł brutto. Podczas przedstawiania wyceny produktów, sprzedawca poinformuje Cię dokładnie o koszcie wysyłki.