ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

« Wróć

O nas

 

Cechy

Marka SOLED charakteryzuje się przede wszystkim:

  • młodością pozwalającą na świeże spojrzenie na nowoczesne oświetlenie
  • kreatywnością tworzącą oryginalne: pomysły, inspiracje i produkty
  • elastycznością, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać nietypowym realizacjom (niebanalne rozwiązania, dostosowanie się do aranżacji wnętrz, produkcja na wymiar)
  • prestiżem, ponieważ dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów

 

 
SOLED - Aranżuje światłem

Na początku było światło. Następnie Edison opatentował żarówkę (chociaż nie był jej pierwszym wynalazcą). A na końcu pojawił się SOLED. I postanowił odmienić wizję oświetlenia Twojego domu.

Bo światło nie tylko rozjaśnia mrok wnętrza. Oświetlenie ukazuje piękno, ukrywa wszelkie niedoskonałości, akcentuje atuty,  pobudza do działania, uspokaja, buduje romantyczną i intymną atmosferę, pomaga w pracy, relaksuje, dekoruje, aranżuje, koloruje i powiększa przestrzeń. Każda barwa światła ma inny wpływ na organizm. A kolorowa gra świateł we wnętrzach mieszkalnych stała się możliwa, dzięki oświetleniu LED i światłowodom, które Polacy pokochali i zapragnęli mieć we własnych domach.

Ale to nie wszystko. SOLED postanowił również pokazać, że LED, to nie tylko taśmy i żarówki. Nie chciał być typową firmą oświetleniową. SOLED aranżuje światłem. Od początku zaczął łączyć oświetlenie ze szkłem, aluminium, drewnem, światłowodami kreując produkty do aranżacji oświetleniowej. Tak powstały półki LED, wieńce kuchenne, gwieździste niebo czy żyrandole światłowodowe.  A ostatnio wprowadził na rynek najmodniejsze lustra LED z żarówkami, o których marzą liczni wizażyści. I nie powiedział jeszcze ostatniego słowa...

Misja

Rozświetlona żarówka jest symbolem nowych idei i wyjątkowych pomysłów, dlatego
misją firmy SOLED jest kreowanie innowacyjnych produktów bazując na energooszczędnym oświetleniu oraz uświadamianie, że światło jest istotnym elementem aranżującym wnętrza.

Marka uwzględnia ważną w obecnych czasach energooszczędność, potrzebę luksusu i odmiany szarych, smutnych mieszkań, które pamiętasz z czasów PRL. A to wszystko za sprawą połączenia funkcjonalności oświetlenia z efektowną dekoracją wnętrz.

SOLED dąży do zapewnienia kreatywnych rozwiązań niespotykanych na rynku oświetlenia i wystroju wnętrz, wyselekcjonowanych produktów o wysokiej jakości, a przede wszystkim opiera się na indywidualnym podejściu. Doradztwo, spersonalizowane produkty tworzone na wymiar i gotowe do montażu, sprawiają, że nie musisz znać się ani na elektronice, ani lutowaniu. SOLED to wszystko zrobi za Ciebie.

 

Dane firmy

SOLED Projekty i Dekoracje Świetlne Jacek Solka

ul. Konstantego Ciołkowskiego 24
15-500 Białystok

NIP: 542-278-67-64
REGON: 200264253

Film o produktach SOLED

 

 

  

Inne nasze marki

 Stairled

Soleda Mirror

 Gwiezdne niebo

Copyright © 2014 - 2016 SOLED | Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: Media Essence