ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Potrójny profil LED Triada (wcześniejsza nazwa SO-Triada) pomieści aż 3 paski taśmy LED przez co uzyskasz dużą ilość światła. Tym samym szeroki profil LED Triada może służyć nawet jako główna lampa w pomieszczeniach np. w holu, przedpokoju, poczekalni. Ciekawie prezentuje się także jako lampa garażowa. Przy pomocy profilu aluminiowego Triada oświetlisz biurko w domu lub firmie albo stanowiska pracy w hali produkcyjnej lub zakładzie pracy. Z łatwością zamontujesz go np. w szafkach kuchennych albo meblach ekspozycyjnych w butiku. Możesz zainstalować go także we wnękach w suficie podwieszanym. A po odpowiednim uszczelnieniu - w ogrodzie lub przy elewacji budynku. Profil trzykanałowy do taśm LED wykonany jest z estetycznego, podwójnie anodowanego aluminium. Do wyboru: osłonka mleczna lub przezroczysta.

Producentem profilu jest polska firma Kluś.

Polub nas    

Parametry

Model

Triada (wcześniejsza nazwa SO-Triada)

Materiał

podwójnie anodowane aluminium

Długość

2m

(możliwość docięcia na wymiar)

Przekrój
So-Triada przekrój profilu: szerokość całkowita wynosi 59,6mm, wysokość profilu wynosi 9mm, a szerokość jednego kanału w profilu na taśmę LED wynosi 13,2mm

Osłonka

Do wyboru: mleczna lub przezroczysta

Wodoodporność

NIE w standardzie

Istnieje możliwość uzyskania wersji wodoodpornej, o szczegóły zapytaj sprzedawcę

Certyfikat CE
Producent

 

 

Osłonki

Mleczna

Osłonka mleczna do profilu Triada, wykonana z poliwęglanu, zapewnia dobre rozproszenie światła. W odróżnieniu do osłonki przezroczystej, diody LED będą mniej widoczne. Jak informuje producent - przepuszczalność światła w tej osłonce wynosi w przybliżeniu ok. 80%. Ma ładny kształt, wysoką jakość powierzchni. Osłonkę możesz wygodnie zamontować poprzez wciśnięcie w profil „na klik”.

 

 

Przezroczysta

Osłonka przezroczysta do profilu Triada przepuszcza dużo światła. Kształt osłony przezroczystej gwarantuje prosty i wygodny montaż w profilu poprzez jej wciśnięcie „na klik”. Materiał, którego użyto do produkcji osłonki przezroczystej, to poliwęglan. Wykonana precyzyjnie i solidnie - posiada wysoką jakość i ładny kształt. W porównaniu do osłony mlecznej, ma bardzo wysoką przepuszczalność światła, jednak diody LED mogą być widoczne.

 

 

 

Video

Montaż

 montaż profilu LED SO-Triada

Montaż profilu LED Triada niewiele różni się od montażu standardowych, pojedynczych profili aluminiowych. Aby zamocować profil trójkanałowy, skorzystaj z jednego z poniższych rozwiązań:

  • kleju montażowego
  • taśmy dwustronnej
  • wkrętów

Jeśli chcesz zamontować aluminiowy profil Triada w suficie podwieszanym, będziesz potrzebował odpowiednich sprężyn powierzchniowych TR. A w przypadku instalacji profilu w suficie typu Armstrong, należy dodatkowo zastosować specjalne podkładki zabezpieczające (42712).

Akcesoria montażowe i zaślepki nie są dołączane do profilu. Zaślepki stanowią akcesorium dodatkowe, które możesz zamówić wraz z profilem.

 

Na wymiar

Sprzedajemy profil szeroki Triada w odcinkach 2m.

Jednak, jeśli potrzebujesz innego wymiaru, napisz na soled@soled.pl, a dotniemy profil na długość, którą nam określisz.

 

Jak zamówić

Profil szeroki do 3 taśm LED zakupisz w naszym sklepie internetowym: Profil LED Triada.

Jeśli preferujesz złożyć zamówienie stacjonarnie, zapraszamy do naszego biura w Białymstoku.

Profil możesz kupić także składając zamówienie na e-mail: soled@soled.pl.