ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Sterownik lightBox to, według informacji producenta Blebox, najmniejszy na świecie kontroler taśm LED jednokolorowych i wielokolorowych RGB korzystający z technologii Bluetooth. Jest kompatybilny z oświetleniem LED pracującym na napięciu 12 i 24V. Dzięki sterownikowi lightBox w prosty sposób włączysz i wyłączysz, a także zmienisz jasność oświetlenia lub wybierzesz barwę światła (w przypadku ledów w wersji RGB). W odróżnieniu do innych sterowników Blebox, ten kontroler służy do sterowania pojedynczym źródłem światła i jest polecany szczególnie do sterowania oświetleniem jachtów czy motocykli. Aby korzystać z możliwości sterownika należy być w zasięgu smartfona lub tabletu (nie można go podłączyć do internetu). Sterownik jest gotowy do używania po podłączeniu do prądu i zainstalowaniu aplikacji, nie wymaga żadnych zbędnych konfiguracji.

Pliki do pobrania

Polub nas    

Funkcje i korzyści

lightbox - sterowanie smartfonem

Mały, lecz wszechstronny

Minimalne wymiary nie oznaczają ograniczonych możliwości. Sterownik lightBox (wg producenta najmniejszy na świecie kontroler LED korzystający z technologii Bluetooth) służyć Ci będzie do sterowania oświetleniem LED i LED RGB przez aplikację na Twoim smartfonie lub tablecie. Paroma kliknięciami włączysz i wyłączysz światło, zmienisz jasność czy barwę świecenia. Prosto i wygodnie.

 

 

 

Wygodne sterowanie darmową aplikacją mobilną

Do obsługi sterownika lightBox potrzebujesz jedynie darmowej aplikacji BleBox dostępnej na urządzenia z iOS i Android. Jednym smartfonem możesz sterować wieloma źródłami światła jednocześnie.

 

 

 

Szybka i prosta instalacja

Montaż sterownika do oświetlenia nie musi być trudny i skomplikowany. Sterownik lightBox został zaprojektowany tak, aby jego instalacja, jak i konfiguracja była wyjątkowo prosta. Do zainstalowania sterownika potrzebujesz tylko śrubokrętu oraz ściągacza instalacji.

 

 

Wykreuj niesamowite oświetlenie

lightBox pozwala sterować i łączyć wiele źródeł światła. Nie bez powodu korzystają z niego kreatywni artyści światła. Jeśli chcesz często odmieniać wnętrze swojego domu, to nic nie stoi na przeszkodzie. Połączenie oświetlenia LED RGB i sterownika lightBox umożliwi Ci częste zmiany barw podświetlenia zależnie od własnego "widzimisię".

Nie tylko do domu

Sterowanie oświetleniem przy użyciu smartfona nie ogranicza się jedynie do wnętrz mieszkalnych. Nieduże wymiary, solidna wytrzymałość i prostota montażu sprawia, że sterownik lightBox cieszy się zastosowaniem w oświetleniu motoryzacyjnym (samochodów czy motocykli) i marynistycznym (np. jachtów).

 

 

Łatwy do ukrycia

Radiowe działanie sterownika lightBox sprawia, że w porównaniu do sterowników na podczerwień, możesz go ukryć gdziekolwiek chcesz. Ukryty np. w meblach sterownik, nie zaburzy estetyki Twojego wnętrza, a jego działanie będzie sprawne i skuteczne.

 

Parametry

Parametry elektryczne

Napięcie zasilania

 12 - 24V

Liczba kanałów

 3

Maksymalne natężenie prądu

 5A

Maksymalne obciążenie

3 kanały x 4A = 12A
3 kanały x 48W = 144W

Natężenie na kanał

 4A

Sposób sterowania

 PWM

Cechy fizyczne

Wymiary

39 x 33 x 20 mm

Obudowa

wykonana z kompozycji poliuretanowej nie zawierajacej halogenów, samogasnaca dla klasy termicznej B (130°C)

Zakres temperatur pracy

od 0 do + 40°C

Zabezpieczenie

odwrócona polaryzacja, ESD

Właściwości komunikacyjne

Technologia  komunikacji

Bluetooth Low Energy 4.0

Rodzaj transmisji

dwukierunkowa

Zasięg

do 20 m na otwartej przestrzeni (w budynkach moze zostac ograniczony do 10m w zaleznosci od konstrukcji uzytych materiałów budowlanych i umiejscowienia urzadzenia)

Niezależne kanały

 3

Moc sygnału

 1mW

Kompatybilne urządzenia

Apple iPhone 4s, iPad 3, iPad mini, Android 4.3 i nowsze

 

 

Montaż

 sterownik lightbox blebox

Montaż sterownika lightBox jest bardzo prosty. Jeśli jednak chcesz, by zajęli się tym fachowcy, skontaktuj się z nami. Wykonujemy instalację sterowników marki Blebox.

Więcej informacji na temat kosztów montażu uzyskasz kontaktując się z nami, np. drogą mailową: soled@soled.pl.

 

Jak zamówić?

W celu złożenia zamówienia na sterownik lightBox, zapraszamy Cię do sklepu internetowego: sterownik lightBox do sterowania oświetleniem lub stacjonarnie do naszego biura w Białymstoku.

Sterownik możesz kupić także kontaktując się z nami przez e-mail: soled@soled.pl.