ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Przy pomocy sterownika switchBox bezprzewodowo włączysz i wyłączysz dowolne urządzenie elektryczne w Twoim domu. Będąc bezpośrednio w jego zasięgu lub zdalnie - nawet wyjeżdżając na drugi kraniec świata. Kontroler switchBox steruje urządzeniami zasilanymi napięciem sieciowym 230 V o mocy do 3 kW. Przy pomocy aplikacji zainstalowanej na Twoim smartfonie, tablecie lub laptopie wygodnie włączysz ogrzewanie wracając z pracy do domu, wyłączysz żelazko, o którym z pośpiechu zapomniałeś. A odpoczywając na kanapie w salonie uruchomisz ekspres do kawy znajdujący się w kuchni i włączysz telewizor z ulubionym filmem. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń - wystarczy Ci darmowa aplikacja wBox i sieć WIFI.

 

Pliki do pobrania

Polub nas    

Funkcje i korzyści

switchbox

Steruj wygodnie dowolnymi urządzeniami

Korzystając ze sterownika switchBox i aplikacji wBox możesz wygodnie sterować oświetleniem, klimatyzacją, ogrzewaniem, wentylacją i różnymi urządzeniami elektrycznymi np. sprzętem RTV lub AGD. Włączysz ogrzewanie, wyłączysz piekarnik i uruchomisz zmywarkę siedząc w pokoju obok, a także zgasisz światło w garażu i przedpokoju. Siedząc wygodnie w fotelu ze smartfonem w ręku.

 

 

 

Konfiguruj akcje i reakcje

SwitchBox to urządzenie o szerokich możliwościach. Umożliwia konfigurowanie różnych akcji i reakcji. Przykładem może być otwieranie bramy wjazdowej do Twojej posesji poprzez przytrzymanie przycisku, którym zazwyczaj włączasz oświetlenie. Sterownik daje duże pole do popisu.

 

 

 

Bezpieczeństwo w domu

switchBox nie tylko wygodnie włącza urządzenia, których aktualnie potrzebujesz. Wyłącza także te, o których zapomniałeś lub o których wyłączaniu nie chcesz pamiętać. Sterownik zrobi to za Ciebie automatycznie o porze, którą ustawisz lub gdy wyjdziesz z domu. Komfort zapominania ma jeszcze jedną zaletę – to bezpieczeństwo i ochrona Twojego domu np. przed pożarem spowodowanym niewyłączonym urządzeniem elektrycznym.

 

 

Dom dopasowany do Twojego życia

Dzięki sterownikowi switchBox klimatyzacja czy ogrzewanie mogą uruchomić się same, abyś wracał do odpowiednio schłodzonego lub ogrzanego mieszkania. Oświetlenie na wieczór może włączyć się samoczynnie albo o wybranych godzinach. Możesz też wygodnie symulować swoją obecność w domu np. po wyjeździe na urlop.

Sterowanie aplikacją

Technologia microWIFI, z której korzysta sterownik switchBox pozwala na sterowanie urządzeniami elektrycznymi nie tylko wówczas, gdy przebywasz w tym samym pomieszczeniu. Sterowanie może odbywać się zdalnie – wszędzie tam gdzie obecnie przebywasz, nawet, jeśli jest to drugi kraniec świata. Potrzebujesz tylko darmowej aplikacji wBox zainstalowanej na Twoim urządzeniu mobilnym.

 

 

Schowany w dowolnym urządzeniu

Jeśli chcesz sterować urządzeniem bez ograniczeń tzn. podłączając je do dowolnego gniazdka, to dzięki sterownikowi switchBox jest to możliwe. Ma on niewielkie wymiary i działa bezprzewodowo, więc ukryjesz go prawdopodobnie w każdym urządzeniu elektrycznym.

 

Parametry

Parametry elektryczne

Napięcie zasilania

 230V AC

Zużycie zasilania

 <1W

Wyjścia sterujące

Typ wyjść sterujących

 przekaźnikowe

Liczba wyjść

 1

Maksymalne obciążenie

 16 A

Maksymalna moc

3500 W

Wejścia przyciskowe

Liczba wejść

 1
Typ wejść

 Logiczne, zwierane do N, programowalne

Cechy fizyczne

Wymiary

39 x 47 x 23mm

Obudowa

wykonana z kompozycji poliuretanowej nie zawierajacej halogenów, samogasnaca dla klasy termicznej B (130°C)

Stopień ochrony

IP20

Sposób montażu

w puszce podtynkowej (pogłebianej lub podwójnej), w obudowie odbiornika - np. lampy, grzejnika, etc.

Właściwości komunikacyjne

Standard komunikacji

μWiFi, kompatybilny z WiFi

Rodzaj transmisji

dwukierunkowa, szyfrowana

Tryb pracy

połaczenie bezposrednie (jako Access Point),

połaczenie WiFi poprzez standardowy router,

połaczenie z dostepem z dowolnego miejsca na swiecie (wymagany jedynie dostep do sieci Internet)

Częstotliwość

 2,4 GHz

API

 otwarte

Kompatybilne urządzenia

Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, Windows Phone, komputery i urządzenia mobilne obsługujące w pełni HTML5, wkrótce Apple Watch

 

 

Montaż

 switchbox sterownik blebox

Wykonujemy montaż sterowników Blebox.

Jeśli chcesz, by instalacją zakupionego u nas sterownika zajęli się nasi instalatorzy, to napisz do nas: soled@soled.pl i zapytaj o warunki oraz koszty montażu sterowania Blebox w Twoim domu.

 

 

Jak zamówić?

Chcesz zamówić sterownik switchBox? Zapraszamy do sklepu internetowego: sterownik switchbox Blebox albo stacjonarnie do naszego biura w Białymstoku.

Zamówienie na sterownik możesz także złożyć przez e-mail: soled@soled.pl.