ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

wLightBox to bezprzewodowy sterownik wykorzystujący technologię microWIFI. Producent Blebox informuje, że to najmniejszy na świecie sterownik tego typu! Za jego pomocą możesz kontrolować swoje oświetlenie LED, zarówno jednokolorowe, jak i wielokolorowe RGB. Z miejsca na świecie, w którym aktualnie przebywasz. Przy pomocy łatwej i darmowej aplikacji wBox, z której będziesz korzystać nie tylko na urządzeniach przenośnych typu smartfon lub tablet, ale także na swoim komputerze. Jedna aplikacja pozwoli Ci sterować wieloma urządzeniami. A w połączeniu z taśmami LED w wersji RGB utworzysz w swoim wnętrzu niezwykłą grę świateł, która udekoruje Twój dom lub lokal taką barwą, jaką aktualnie chcesz! To proste i wygodne zarazem.

Polub nas    

Funkcje i korzyści

wlightbox blebox z aplikacją na smartfonie

Małe wymiary, wielkie możliwości

Najmniejszy, bezprzewodowy kontroler tego typu, a mający tyle możliwości. Sterownik wLightBox służy do sterowania oświetleniem LED RGB, RGBW i jednokolorowym (taśmami LED 12V i 24V). Pozwoli Ci sterować światłem LED zarówno przy pomocy urządzeń mobilnych (smartfon i tablet), jak i komputera. Z dowolnego miejsca świata, w którym aktualnie się znajdujesz!

 

Pomaluj wnętrze światłem

Oświetlenie LED RGB świeci na taką barwę światła jaką ustawisz przy pomocy sterownika. Korzystając z wLightbox i aplikacji wBox wygodnie i szybko, bo jedynie kilkoma kliknięciami, zmienisz świetlny nastrój w swoim mieszkaniu. Do wieczornego relaksu potrzebujesz lekko przygaszonego, białego ciepłego światła, a do domówki ze znajomymi wielu barw z dynamicznymi zmianami.

Darmowa aplikacja

Do sterowania różnymi urządzeniami nie potrzebujesz nic więcej prócz aplikacji instalowanej np. na urządzeniach przenośnych. Aplikacja mobilna wBox jest całkowicie darmowa. Możesz korzystać z niej na telefonie lub komputerze. W prosty sposób zmienisz barwę światła w swoim domu, ogrodzie, lokalu czy biurze firmowym siedząc wygodnie na kanapie. Nie tylko będąc w swoim mieszkaniu, ale i zdalnie z dowolnego miejsca świata.

 

 

Światło dopasowane do pory dnia

Chcesz, by światło samoistnie przygasało przed snem, a rozjaśniało się nad ranem. Dzięki sterownikowi wLightBox jest to możliwe. Sterownik posiada czasowe sterowanie, co pozwala na dopasowanie jasności świecenia do pory dnia.

Zbuduj nastrój w swoim lokalu

Prowadzisz restaurację, hotel lub klubokawiarnię i chcesz w prosty sposób lekko odmienić swój lokal? Stosując taśmy LED RGB wraz ze sterownikiem wLightBox marki Blebox szybko i łatwo nadasz wnętrzu nowego nastroju. Wystarczy zmienić barwę światła na taką, jaka aktualnie wpisuje się np. w aktualnie organizowane wydarzenie, koncert czy imprezę.

 

 

Steruj zdalnie gdziekolwiek jesteś

Zapomniałeś wyłączyć światło? To nic. Dzięki technologii komunikacyjnej WiFi (microWiFi), łączącej w sobie zalety niskoenergetycznego Bluetooth 4.1, a także WiFi możesz korzystać ze sterowania nie tylko przebywając we wnętrzu, w którym chcesz zmienić jasność lub barwę światła, ale także znajdując się poza swoim mieszkaniem. Włącz aplikację wBox i steruj oświetleniem w domu lub swoim biurze gdziekolwiek aktualnie jesteś.

Badź bezpieczny

Zdalne sterowanie przy pomocy aplikacji pozwoli Ci symulować Twoją obecność w domu. Tym samym możesz zwiększyć ochronę swojego mieszkania przed niechcianymi włamywaczami np. podczas Twojego urlopu. Sam sterownik również jest bezpieczny. Został wykonany ze specjalnej, niepalnej zywicy zabezpieczajacej go przed wpływami srodowiska oraz czynnikami, które zagrażają bezpieczeństwu domowników. A do tego sterownik wLighBox możesz zabezpieczyć hasłem.

Proste, ale kompleksowe

Zarówno montaż, jak i konfiguracja czy obsługa sterownika jest bardzo prosta. Do instalacji potrzebujesz tylko śrubokręta i ściągacza instalacji. Sterownik wyprodukowany w Polsce jest kompleksowy i nie wymaga żadnych dodatkowych modułów sterujacych, hubów czy jednostek centralnych. Możesz sterować wieloma urządzeniami jednocześnie - także przy pomocy kilku telefonów.

 

 

Parametry

Parametry elektryczne

Napięcie zasilania

 12 - 24V

Zużycie  energii

 <1W

Maksymalny prąd

 12A (3A / kanał)

Maksymalne napięcie

 24V

Maksymalne  obciążenie

 288W

Liczba wyjść

 4
Typ wyjść

 otwarty dren, PWM, sterowanie masa

Tryb kolorów

 RGB / RGBW / MONO

Cechy fizyczne

Wymiary

39 x 35 x 20mm

Obudowa

wykonana z kompozycji poliuretanowej nie zawierającej halogenów, samogasnąca dla klasy termicznej B (130°C)

Stopień ochrony

IP20

Sposób montażu

w puszce elektrycznej, obudowa lampy

zabezpieczenie

odwrócona polaryzacja, ESD

Właściwości komunikacyjne

Standard komunikacji

μWiFi, kompatybilny z WiFi

Rodzaj transmisji

dwukierunkowa, szyfrowana

Tryb pracy

połączenie bezpośrednie (jako Access Point)

połączenie WiFi poprzez standardowy router

połączenie z dostępem z dowolnego miejsca na świecie (wymagany jedynie dostęp do sieci Internet)

Częstotliwość

 2,4 GHz

API

 otwarte

Kompatybilne urządzenia

Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, Windows Phone, komputery i urządzenia mobilne obsługujące w pełni HTML5, wkrótce Apple Watch

 

 

Montaż

 sterownik wlightbox blebox

Zakupiony u nas sterownik wLightBox marki Blebox możemy zamontować w Twoim domu lub lokalu. Zyskasz pewność, że zamontowane sterowanie będzie wykonane poprawnie. 

O kosztach montażu sterownika porozmawiaj z naszym konsultantem: soled@soled.pl.

 

 

Jak zamówić?

Sterownik wLightBox jest dostępny w naszym sklepie internetowym: Sterownik Blebox wLightbox.

Produkt możesz także zamówić poprzez e-mail soled@soled.pl lub w naszym biurze w Białymstoku.

Copyright © 2014 - 2016 SOLED | Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: Media Essence