ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

wLightBoxS jest miniaturowym, bezprzewodowym ściemniaczem korzystającym z technologii microWIFI. Służy do kontrolowania oświetlenia LED jednokolorowego i halogenów (na napięciu 12 lub 24V). Dzięki zastosowaniu sterownika Blebox w swoim domu, biurze, restauracji lub innym wnętrzu, możesz wygodnie sterować źródłami światła LED np. taśmami za pośrednictwem smartfona lub tabletu z zainstalowaną, darmową aplikacją wBox. Siedząc wygodnie w fotelu przygasisz oświetlenie na romantyczną kolację, wyłączysz zapomniane światło w łazience albo zwiększysz jasność do czytania ulubionej lektury. Oświetleniem możesz sterować zdalnie - z dowolnego miejsca świata. Symulując światłem swoją obecność zwiększysz ochronę swojego domu - odstraszając potencjalnych włamywaczy. A korzystanie z niższej jasności światła, pozwoli Ci oszczędzać energię elektryczną i chronić środowisko.

Pliki do pobrania

Polub nas    

Funkcje i korzyści

wlightboxs - sterownik oraz smartfon z aplikacją wbox

 

Jasność dopasowana do aktywności

Różne aktywności wymagają innego oświetlenia. Przygaszone światło stworzy nastrój na wieczór filmowy, a intensywna jasność przyda się do wygodnej pracy wśród dokumentów. Sterownikiem wLightBoxS dopasujesz jasność oświetlenia do danej chwili. Korzystając z wygodnego suwaka na aplikacji mobilnej.

 

 

 

Jaśnieje o poranku, przygasa przed snem

Chcesz, by światło w sypialni delikatnie zwiększało intensywność o poranku, a przygasało przed zaśnięciem? Ze sterowaniem czasowym, które jest jedną z funkcji sterownika wLightBoxS, jest to możliwe. Twoje dziecko nie będzie zasypiało w kompletnych ciemnościach. A zimowe dni będą zaczynały się razem z przyjemnym światłem, pomimo, niezachęcającego do pobudki, mroku za oknem.

Miniaturka z dużymi możliwościami

Niech wielkość sterownika wLightBoxS Cię nie zmyli. Pomimo swoich niewielkich wymiarów (producent wskazuje, że jest to najmniejszy ściemniacz sterowany smartfonem) posiada ogrom możliwości. Włączanie, wyłączanie oświetlenia, sterowanie jasnością, sterowanie czasowe. A to wszystko przy pomocy aplikacji wBox na Twoim urządzeniu mobilnym. A dodatkowo - mały rozmiar pozwala na umieszczenie sterownika w obudowie źródła światła.

 

 

Zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Nowoczesna komunikacja, która wykorzystuje zalety niskoenergetycznego standardu Bluetooth 4.1 i WiFi, pozwala na sterowanie oświetleniem zdalnie. Nie tylko w obrębie Twojego mieszkania, ale wszędzie tam, gdzie obecnie przebywasz – z dowolnego kontynentu! Wystarczy tylko wziąć do ręki swój smartfon lub tablet i przy pomocy aplikacji wBox kontrolować światło w domu siedząc wygodnie na kanapie. Już nie musisz wracać się do domu spiesząc się do pracy, by wyłączyć oświetlenie, o którym zapomniałeś.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Często nie ma Cię w domu? Podróżujesz w ramach urlopu albo służbowo i chcesz, by Twój dom był bardziej chroniony przed ewentualnymi włamaniami? Włączaj i wyłączaj oświetlenie zdalnie, w różnych porach dnia, aby zaimitować Twoją obecność i ochronić swój dobytek. A sam sterownik rówież został zaprojektowany i zbudowany tak, aby być w pełni bezpiecznym urządzeniem.

 

 

Sterowanie oświetleniem - kompletne i uniwersalne

Aby sterować smartfonem oświetleniem w obrębie jednego pomieszczenia, wystarczy tylko jeden sterownik wLightBoxS. Dodawanie następnych pozwoli Ci kontrolować cały system oświetleniowy w Twoim domu. Sterownik Blebox nie wymaga żadnych dodatkowych jednostek centralnych ani systemów automatyki budynkowej.

 

Kompatybilność i darmowa aplikacja

Darmowa aplikacja wBox umożliwi Ci łatwe i wygodne sterowanie nie tylko oświetleniem, ale i innymi systemami w Twoim domu, np. bramą, oknami czy roletami. Dodając kolejne sterowniki z rodziny Blebox stworzysz kompletny system, aby Twój dom był „inteligentny” i wygodny w obsłudze.

 

 

Solidność polskich wynalazców

Sterowniki marki Blebox to projekty autorów m.in. polskiego Wynalazku Roku 2014, a także twórców ponad 30 innowacyjnych produktów z dziedziny bezpieczeństwa, telekomunikacji czy ochrony zdrowia. Wybierz sterownik wLightBoxS, by wspierać polskie pomysły. Niezawodność produktów potwierdza aż 5-letnia gwarancja producenta.

 

 

Parametry

Parametry elektryczne

Napięcie zasilania

 12 - 24V

Zużycie  energii

 <1W

Maksymalny prąd

 5A

Maksymalne napięcie

 12-24V DC

Maksymalne  obciążenie

 120W (przy 24V)

 60W (przy 12V)

Liczba wyjść

 1
Typ wyjść

 otwarty dren, PWM, sterowanie masą

Tryb kolorów

 MONO

Cechy fizyczne

Wymiary

35 x 24 x 15 mm

Obudowa

wykonana z kompozycji poliuretanowej nie zawierającej halogenów, samogasnąca dla klasy termicznej B (130°C)

Stopień ochrony

IP20

Sposób montażu

w puszce elektrycznej, obudowa lampy

zabezpieczenie

odwrócona polaryzacja, ESD

Właściwości komunikacyjne

Standard komunikacji

μWiFi, kompatybilny z WiFi

Rodzaj transmisji

dwukierunkowa, szyfrowana

Tryb pracy

połączenie bezpośrednie (jako Access Point)

połączenie WiFi poprzez standardowy router

połączenie z dostępem z dowolnego miejsca na świecie (wymagany jedynie dostęp do sieci Internet)

Częstotliwość

 2,4 GHz

API

 otwarte

Kompatybilne urządzenia

Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, Windows Phone, komputery i urządzenia mobilne obsługujące w pełni HTML5, wkrótce Apple Watch

 

 

Montaż

 sterownik wlightboxs blebox

Montaż sterownika wLightBoxS może przeprowadzić za Ciebie nasz instalator.

Skontaktuj się z nami na e-mail: soled@soled.pl, by uzyskać informację na temat kosztów montażu sterowania Blebox w Twoim domu, firmie lub w innym lokalu np. restauracji czy hotelu.

Jak zamówić?

Sterownik wLightBoxS producenta Blebox zamówisz w naszym sklepie internetowym: Sterownik - ściemniacz wLightBoxS lub przez e-mail: soled@soled.pl

Jeśli wolisz zakupy stacjonarne, zapraszamy Cię do naszego biura w Białymstoku.

Copyright © 2014 - 2016 SOLED | Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: Media Essence