ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Oświetlenie mebli LED

Rozświetlenie zakamarków meblowych

Proponujemy Ci skuteczne i w pełni ergonomiczne rozwiązania oświetlenia meblowego, które wprowadzą blask w Twoje szafy, szafki, wnętrza szuflad, witryny, regały, spód łóżka, a nawet ekspozycje obrazów.

Oświetlenie mebli LED to idealna alternatywa dla halogenów i świetlówek. Dzięki elastyczności taśm LED i niewielkim wymiarom profili aluminiowych, światło dotrze w miejsca trudno dostępne dla tradycyjnych źródeł oświetleniowych. A jako, że meblowe oświetlenie LED jest wysoce energooszczędne, możesz porzucić obawę o wysokich rachunkach za energię. Stosując oświetlenie LED zaczniesz wreszcie oszczędzać pieniądze. Każde z proponowanych pomysłów na podświetlenie mebli tworzymy na wymiar, którego potrzebujesz.

Sprawdź sposoby oświetleniowe, które ułatwią Ci codzienne życie. Odpowiednio oświetlony blat kuchenny uprzyjemni Ci gotowanie posiłków. Dużo szybciej znajdziesz zagubiony drobiazg w dobrze oświetlonej szufladzie.

Na podświetlonym regale efektownie wyeksponujesz kolekcje książek lub płyt. Podświetlenie łóżka wprowadzi zmysłowy nastrój do Twojej sypialni. Stosując podświetlany drążek LED w swojej szafie w wygodny sposób odszukasz ulubioną sukienkę lub koszulę. A włączniki zbliżeniowe do mebli sprawią, że korzystanie z oświetlenia meblowego bedzie jeszcze przyjemniejsze. Zakamarki Twoich mebli rozświetlą się na wyciągnięcie ręki.