ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Oświetlenie salonu LED

Relaks w domowym zaciszu

Zapewne wiesz, jak ważne jest oświetlenie pomieszczeń, w których odpoczywasz. Oświetlenie w salonie powinno uwzględniać różne formy relaksu. Innego światła potrzebujesz do czytania książki, innego do oglądania telewizji, innego do przyjmowania gości na domówkę bądź spożywania posiłku z rodziną w jadalni, która bardzo często jest integralną częścią pokoju wypoczynkowego.

Dlatego urządzając swój wymarzony salon pamiętaj, aby uwzględnić wszystkie planowane aktywności. Aby Twój dom służył Ci przy każdej okazji, zadbaj o jego odpowiednie oświetlenie.

Potrzebujesz światła głównego - funkcjonalnego, nastrojowego oraz dekoracyjnego, a często także rozrywkowego. Do codziennych czynności, takich jak sprzątanie, niezbędne jest główne oświetlenie sufitowe w postaci: lamp, żyrandoli i punktowych źródeł światła. Jeśli przy okazji zależy Ci na oszczędności energii możesz wymienić tradycyjne halogeny na żarówki LED, pamiętając o zachowaniu odpowiedniej ilości lumenów w pomieszczeniu.

Do czytania, szczególnie wieczorami, przyda Ci się lampa stojąca, której strumień świetlny nakierujesz na ulubioną książkę bądź czasopismo. W lampie również możesz zamontować ledowy zamiennik. Przydatne jest także oświetlenie nastrojowe na romantyczną kolację we dwoje czy wieczór z interesującym filmem.

Jeśli lubisz domowe imprezy, to koniecznie przygotuj swój salon na tę okazję korzystając z systemów sterowania oświetleniem RGB.

Sterownik RGB z taśmą RGB zapewni odjazdowe wrażenia świetlne. Wielokolorowe oświetlenie LED RGB jest specjalistą od kreowania nastroju. Rożnorodne barwy światła LED, którym możesz sterować przy pomocy pilota, wpłyną pozytywnie na Twój organizm. Pobudzą, uspokoją, odprężą, zmotywują do działania, a to wszystko, dzięki koloroterapii.

Subtelne, nastrojowe białe światło uprzyjemni Ci spędzone chwile w salonie, a zmieniające się barwy oświetlenia RGB stworzą imprezowy, pozytywny klimat. Twoi goście nie zapomną zorganizowanej przez Ciebie domówki.

Ponadto, oświetlenie LED pozwala na dekoracyjną aranżację Twojego salonu - podkreślenie jego walorów i rozświetlenie zakamarków. Ledowe podświetlenie podwieszanego sufitu, gwieździste niebo w postaci kasetonu światłodowowego nad wypoczynkiem, półki szklane LED do wyeksponowania ulubionych pamiątek i zdjęć, podświetlenie regałów, wnęk i telewizora taśmą LED w profilach - to tylko niektóre z pomysłów na dekoracyjne oświetlenie salonu. Jeśli masz własną wizję, to postaramy się ją wspólnie zrealizować.