ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Wieńce Led

Zostaw propozycje pytania.

1. Jaką płytą meblową przykryć wieniec LED model DOWN?

Ważne jest, byś przykrył wieniec białą płytą meblową, jeśli to możliwe. Czarna płyta meblowa po prostu "zabierze" więcej światła. Przejrzyj tabelkę z pomiarami fotometrycznymi zawartą w opisie wieńców LED, która dokładnie demonstruje różnice w ilości uzyskanych lumenów światła.

2. Jaki model wieńca LED wybrać: DOWN czy UP-DOWN?

Wszystko zależy od tego, jakiego efektu oczekujesz. Jeśli zależy Ci na jak najskuteczniejszym doświetleniu blatu wybierz model DOWN. Jeśli nie gotujesz często bądź chcesz także za jednym zamachem oświetlić wnętrza szafek kuchennych górnych, to zdecyduj się na model UP-DOWN.

3. Czy wieńce LED SOLED można zamontować w gotowych szafkach kuchennych?

Tak. Powiedz nam o tym na etapie zamówienia, wówczas konstrukcję montażową przystosujemy właśnie do wygodnego mocowania w szafkach, które już wiszą w Twojej kuchni.

4. Jaki kolor świecenia wieńców wybrać - biały ciepły czy biały zimny?

Biały zimny bardziej przypomina światło świetlówkowe, natomiast ciepłe - żarówkowe. Możesz dobrać barwę świecenia do swoich upodobań. Wiele osób uważa, że światło ciepłe jest przyjemniejsze. Zwróć jednak również uwagę na kolorystykę swojej kuchni. Do drewnianych mebli bardziej pasuje barwa biała ciepła, w nowoczesnych białych kuchniach lepiej prezentuje się oświetlenie o barwie zimnej. Decyzja jednak należy do Ciebie.