Skutecznie oświetlenie blatu kuchennego pomoże Ci wygodniej i bezpieczniej przygotowywać pyszne posiłki. Obecnie do oświetlenia kuchni coraz częściej stosuje się oświetlenie energooszczędne LED. Możesz samodzielnie skomponować zestaw: lutując, dobierając odpowiednie diody, zasilanie, oprawy i przewody, tnąc aluminium. Możesz, ale po co, skoro zrobimy to za Ciebie? Stworzymy Twój indywidualny zestaw LED. Otrzymasz podświetlenie LED podszafkowe na wymiar Twojego blatu kuchennego. Weźmiemy pod uwagę wszystkie szczegóły: wymiary szafek, możliwość ingerecji w mebel  i styl aranżacji Twojej kuchni.

Podświetlenie LED blatu możesz zamontować w już gotowych szafkach kuchennych, jak też w dopiero wykonywanych przez stolarza. Proponujemy Ci 3 modele opraw do wyboru: standardowe, wpuszczane w płytę oraz kątowe. Sam zdecydujesz również, czy do podświetlenia Twojej kuchni bardziej pasuje świecenie taśmy LED o barwie białej ciepłej czy białej zimnej.

Wybierz własne oświetlenie LED kuchni korzystając z kreatora oświetlenia kuchennego podszafkowego. Otrzymasz spersonalizowaną ofertę unikalnego zestawu, który w pełni dopasuje się do Twojej kuchni.

Skorzystaj z konfiguratora i uzyskaj darmową wycenę

Skonfiguruj >

Pliki do pobrania

Polub nas    

Modele

3 modele zestawów LED do oświetlenia kuchennego podszafkowego

 


Oświetlenie LED kuchni ZOK1 - oprawy standardowe

Do zamontowania w gotowych szafkach.

Najlepsze rozwiązanie, jeśli kupiłeś gotowy zestaw mebli kuchennych w sklepie lub Twoja kuchnia została już wykończona przez stolarza.

 

 

  

Oświetlenie LED kuchni ZOK2 - oprawy wpuszczane w płytę

Do montażu wymagany jest frez w szafkach nad blatem roboczym.

Najlepszy model, jeśli jesteś w trakcie wykonywania mebli kuchennych na wymiar, ponieważ pozwoli to na całkowite ukrycie oprawy w meblach.

 

 

 

Oświetlenie LED kuchni ZOK3 - oprawy kątowe

Do montażu w rogu między szafką a ścianą.

Polecane zarówno przy wykończonych meblach, jak i w trakcie ich realizacji. Najlepszy wybór, jeśli chcemy oświetlenie ukryć w rogu.

 

 

 

 

Zalety

Poznaj zalety oświetlenia podszafkowego LED ZOK

  • otrzymasz podświetlenie LED na wymiar pasujące idealnie do Twojej kuchni - uwzględnimy wymiary szafek, odległości między oprawami, kolor świecenia i kolor opraw
  • wygodna praca na skutecznie i równomiernie doświetlonym, kuchennym blacie - wysoka jakość super jasnego oświetlenia LED, testowanego i poddawanego pomiarom fotometrycznym
  • oszczędzisz czas  - oprawy LED są gotowe do łatwego montażu. Nie musisz znać się na lutowaniu oświetlenia LED, zrobimy to za Ciebie. Możesz wykonać zestaw LED sam, ale po co?
  • oszczędzisz na rachunkach za energię i wymianie oświetlenia - energooszczędne i żywotne podświetlenie LED (50 000h) - stosujemy polską taśmę LED!
  • 3-letnia gwarancja, polska produkcja - SOLED

 

 

 

Parametry

Parametry zestawów do podświetlenia blatu w kuchni

 

Parametr Wartość
Modele

ZOK1 - oprawa standardowa

ZOK2 - oprawa wpuszczana w płytę meblową

ZOK3 - oprawa kątowa umieszczona w rogu

Materiał oprawy z anodowanego aluminium
Podświetlenie Energooszczędne LED, taśmy LED polskiej produkcji
Diody LED 5050
Barwa świecenia

Biały ciepły

Biały zimny

Zasilanie

12V DC

Zasilacz LED dobierany w zależności od wielkości zestawu

Możliwość podłączenia wszystkich opraw do jednego zasilacza

Pobór mocy 1m = 14,4W
Producent SOLED
Kraj produkcji Polska
Gwarancja 3 lata

 

 

 

Skład zestawu

Otrzymasz kompletny zestaw LED na wymiar Twojego blatu kuchennego

Zestawy oświetlenia kuchennego są kompletne i gotowe do samodzielnego montażu w kuchni, połączone przewodami.

Zestaw zawiera:

  • oświetlenie LED (taśmy LED z diodami 5050 - najjaśniejsze na rynku)
  • oprawy aluminiowe (standardowe/wpuszczane we frez/kątowe)
  • zasilacz LED (dobrany odpowiednio do mocy całego zestawu)

Jeśli oprawy będą w widocznym miejscu proponujemy zastosowanie dodatkowo zaślepek maskujących na końce (nie są uwzględnione w standardzie).

 

 

Montaż

Montaż zestawów do oświetlenia LED kuchni jest niezwykle prosty

Ze względu na to, że zestawy oświetlenia kuchennego są skomponowane zgodnie z wymiarami blatów w Twojej kuchni, montaż jest bardzo łatwy.

Oprawy LED  zamontujesz w szafkach np. za pomocą wkrętów lub kleju montażowego. Musisz także podłączyć zasilacz do instalacji lub gniazdka (zdecyduj o tym na etapie składania zamówienia). Akcesoria montażowe (klej montażowy lub wkręty) nie są dołączone do zestawu. Sam zdecydujesz, w jaki sposób najlepiej przymocować zestaw do Twoich mebli.

 

Video

Zobacz podświetlenie LED blatu kuchennego

 

  

Inspiracje kuchenne

Inspiracje oświetlenia kuchni

Wybierając oświetlenie kuchni należy kierować się przede wszystkim skutecznością oświetlenia. Innym sposobem na oświetlenie blatu kuchennego są wieńce kuchenne LED - szklane spody do szafek kuchennych.

Do oświetlenia głównego polecamy lampy sufitowe, np. plafony bądź lampy wiszące. Natomiast, jeśli posiadasz wnękę nad meblami kuchennymi pomyśl o zastosowaniu łuny świetlnej. Uzyskasz ją, dzięki zastosowaniu taśmy LED. Stworzymy zestaw na wymiar Twojego sufitu.

Ekskluzywną kuchnię lub jadalnie zaaranżuje światłem  stolik podświetlany Lounge, który z pewnością zachwyci designem Twoich gości.

 

 

Akcesoria

Akcesoria dodatkowe do zestawów LED

 

Zaślepki maskujące

Do estetycznego wykończenia opraw, szczególnie tych, których końce będą widoczne polecamy zastosowanie zaślepek na końce.

 

Włącznik dotykowy

Jako dodatkowe akcesoria LED do zestawów LED kuchennych proponujemy również włączniki dotykowe, dzięki którym zwiększysz wygodę uruchamiania oświetlenia w swojej kuchni. Wystarczy tylko przysunąć dłoń do oprawy oświetleniowej!

 

Jak zamówić ?

Jak mogę zamówić zestaw oświetlenia podszafkowego do swojej kuchni?

 


Czas realizacji

Ze względu na indywidualne wykonywanie czas realizacji dla wszystkich zestawów ZOK wynosi 3-5 dni roboczych.  Zamówienia realizowane są zgodnie z kolejnością ich wpływania.

Polecane produkty