ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

« Wróć

Dostawa i koszt wysyłki

Wysyłka kurierem

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej - koszty wysyłki ustalane są indywidualnie w zależności od wymiarów i wagi paczek oraz są zgodne z naszym cennikiem według umowy z firmami kurierskimi (obecnie GLS i Pocztex). 

Czas dostawy firmą kurierską wynosi najczęściej ok. 1-2 dni roboczych (nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia powstałe po stronie firm kurierskich).

Koszt wysyłki kurierskiej zależy od wagi i wymiarów paczki, ale jest nie mniejszy niż 19 zł brutto w przypadku przedpłaty na konto i 25 zł brutto w przypadku pobrania. Podczas przedstawiania wyceny produktów, sprzedawca poinformuje Cię dokładnie o koszcie wysyłki.

 

Dostawa firmowym transportem

Produkty o bardzo dużych wymiarach oraz o dużej wartości (lustra LED, kasetony światłowodowe, żyrandole światłowodowe) lub po wcześnieśniejszym ustaleniu z Klientem dowozimy WŁASNYM TRANSPORTEM, aby zagwarantować Ci pewność i bezpieczeństwo dostarczenia nieuszkodzonego produktu. O czasie dostawy firmowym transportem poinformuje Cię nasz sprzedawca.

Koszt wysyłki firmowym transportem - zapytaj naszego sprzedawcę.

 

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy (po ustaleniu telefonicznym terminu odbioru) - odbiór jest bezpłatny.

 

Czy paczki mogą zostać wysyłane za granicę?

Oczywiście, przesyłki możemy zaadresować i wysłać za granicę. Koszt wysyłki, na który wpływ ma adres doręczenia oraz wymiary i waga przesyłki, jest ustalany indywidualnie. Przy wysyłce za granicę nie ma jednak możliwości płatności przy odbiorze.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
gls