PL

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą SOLED

Więcej niż nowoczesne oświetlenie.

Aranżacje światłem przy pomocy innowacyjnych rozwiązań szytych na miarę.

O nas
Młody zespół

Pozwalający na świeże spojrzenie na nowoczesne oświetlenie

O nas
Kreatywność

Tworzącą oryginalne: pomysły, inspiracje i produkty

O nas
Elastyczność

Dzięki której jesteśmy w stanie sprostać nietypowym realizacjom

O nas
Prestiż

Ponieważ dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów

O nas

SOLED – Aranżuje światłem

Na początku było światło. Następnie Edison opatentował żarówkę (chociaż nie był jej pierwszym wynalazcą). A na końcu pojawił się SOLED. I postanowił odmienić wizję oświetlenia Twojego domu.

Światło nie tylko rozjaśnia mrok wnętrza. Oświetlenie ukazuje piękno, ukrywa wszelkie niedoskonałości, akcentuje atuty, pobudza do działania, uspokaja, buduje romantyczną i intymną atmosferę, pomaga w pracy, relaksuje, dekoruje, aranżuje, koloruje i powiększa przestrzeń. Każda barwa światła ma inny wpływ na organizm. A kolorowa gra świateł we wnętrzach mieszkalnych stała się możliwa, dzięki oświetleniu LED i światłowodom, które Polacy pokochali i zapragnęli mieć we własnych domach.

P1010490

Ale to nie wszystko. SOLED postanowił również pokazać, że LED, to nie tylko taśmy i żarówki. Nie chciał być typową firmą oświetleniową. SOLED aranżuje światłem. Od początku zaczął łączyć oświetlenie ze szkłem, aluminium, drewnem, światłowodami kreując produkty do aranżacji oświetleniowej.

Tak powstały półki LED, wieńce kuchenne, gwieździste niebo czy żyrandole światłowodowe. A ostatnio wprowadził na rynek najmodniejsze lustra LED z żarówkami, o których marzą liczni wizażyści. I nie powiedział jeszcze ostatniego słowa…

o-nas-bulb-desc

Misja

Rozświetlona żarówka jest symbolem nowych idei i wyjątkowych pomysłów, dlatego misją firmy SOLED jest kreowanie innowacyjnych produktów bazując na energooszczędnym oświetleniu oraz uświadamianie, że światło jest istotnym elementem aranżującym wnętrza.

Marka uwzględnia ważną w obecnych czasach energooszczędność, potrzebę luksusu i odmiany szarych, smutnych mieszkań, które pamiętasz z czasów PRL. A to wszystko za sprawą połączenia funkcjonalności oświetlenia z efektowną dekoracją wnętrz.

SOLED dąży do zapewnienia kreatywnych rozwiązań niespotykanych na rynku oświetlenia i wystroju wnętrz, wyselekcjonowanych produktów o wysokiej jakości, a przede wszystkim opiera się na indywidualnym podejściu. Doradztwo, spersonalizowane produkty tworzone na wymiar i gotowe do montażu, sprawiają, że nie musisz znać się ani na elektronice, ani lutowaniu. SOLED to wszystko zrobi za Ciebie.

Film o produktach SOLED

Film o produktach SOLED

Inne nasze marki

O nas
Oświetlenie schodowe
O nas
Lustra LED
O nas
Gwiezdne niebo

Skontaktuj się z nami

Nasze biuro czynne jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00.

    Używamy plików cookies, aby poprawić komfort przeglądania, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz analizować nasz ruch. Klikając „Zgadzam się”, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. View more
    Zgadzam się
    Nie zgadzam się