ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Mobilne stanowisko fryzjerskie Hollywood Dual to najnowszy produkt firmy SOLED. Wyprodukowany w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów, stylistów i makijażystów. Fryzjerskie stanowisko mobilne z lustrami z żarówkami jest dwustronne, dlatego mogą pracować przy nim swobodnie i wygodnie aż dwie osoby jednocześnie. Żarówki LED Make Up Bulb doskonale doświetlą modelkę/klientkę, z którą pracujesz, a także rozświetlą blat roboczy. Blat dostępny z obu stron stanowiska ułatwi Ci pracę. Możesz położyć na nim aktualnie potrzebne kosmetyki czy narzędzia pracy np. suszarkę, prostownicę czy lokówkę. Albo kubek z kawą, by praca stała się przyjemnością.

Jednak stanowisko jest zaprojektowane tak, aby było nie tylko użyteczne, ale i atrakcyjnie prezentować się w szkołach wizażu, salonach fryzjerskich i na szkoleniach z branży beauty. Dlatego postawiliśmy na nowoczesny, minimalistyczny a jednocześnie elegancki design w czarnej kolorystyce i prostej formie. Jeżeli potrzebujesz nie tylko lustra do makijażu czy fryzjerstwa, ale kompletnego stanowiska, które pozwala na pracę dwóch osób na raz i aby dodatkowo można je było wygodnie przemieścić, dzięki zamontowanym na nogach kółkom, to nie mogłeś trafić lepiej. Zaufali nam liczni wizażyści, szkoły wizażu i organizatorzy targów beauty. Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie tyle stanowisk, ile potrzebujesz. Solidnie. Szybko. Terminowo.

Polub nas    

Zalety

 Praca przy stanowisku mobilnym SOLED

Swobodna i jednoczesna praca fryzjerów, stylistów i makijażystów

Dwustronne stanowisko umożliwia swobodną pracę dwóch osób. Lustro oraz żarówki LED są po obu stronach stanowiska. Stanowisko zajmuje niewiele miejsca, dużo mniej niż dwa osobne stanowiska pojedyncze. Dlatego idealnie nadaje się do pomieszczeń, w których ma pracować wiele osób: fryzjerów, makijażystów czy stylistów wraz ze swoimi modelkami. 

 

Wygodna mobilność

Stanowisko fryzjerskie jest w pełni mobilne, dzięki zamontowanym na nogach kółkom. Dzięki temu wygodnie przesuniesz swoje stanowisko w odpowiednie miejsce. Nie wkładając w to ogromnego wysiłku. Jest to szczególnie pomocne osobom bez "krzepy fizycznej". Swoboda przemieszczania stanowiska dla fryzjerów i makijażystów przyda się przede wszystkim na targach z branży beauty.

 

Kółka zamontowane na nogach przy stanowisku mobilnym SOLED

 Żarówki LED w stanowisku mobilnym SOLED

Skuteczne i naturalne oświetlenie ułatwia pracę

Stanowisko z  oświetleniem pomaga w pracy. Doskonale doświetla twarz i włosy modelki, z którą pracujesz. Światło ma przyjemną barwę: ciepłą lub neutralną - zbliżoną do światła słonecznego. Więc nie zmęczy oczu przy długotrwałym siedzeniu przed lustrem. Specjalne żarówki LED Make Up Bulb SOLED z 3-letnią gwarancją nie nagrzewają się tak jak tradycyjne, dlatego makijaż nie zacznie "spływać ze skóry". Żarówki zapewniają dobre oddawanie barw. 

Praktyczny blat nie tylko na kosmetyki

Stanowisko z lustrem z żarówkami wyposażone jest również w użyteczny blat. Możesz położyć na nim telefon albo ustawić kubek z kawą, by umilić pracę sobie lub poprawić samopoczucie swojej modelce. Blat roboczy w stanowisku dla makijażystów świetnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju kosmetyki. Fryzjerzy natomiast docenią blat, ze względu na możliwość odłożenia na nim aktualnie  używanej prostownicy, suszarki czy lokówki.

Blat w stanowisku mobilnym fryzjerskim SOLED

 Włącznik kołyskowy przy stanowisku mobilnym SOLED

Prostota włączania i wyłączania oświetlenia

W przenośnym stanowisku fryzjersko-makijażowym zamontowane są dwa włączniki kołyskowe pozwalające na szybkie i łatwe włączenie lub wyłączenie oświetlenia. Na lustrze z jednej strony lub oby stron na raz. Całe stanowisko podłączysz zwyczajną wtyczką z przewodem do tradycyjnego gniazdka elektrycznego. A jeśli potrzebujesz gniazdek elektrycznych bezpośrednio przy swoim stanowisku, to możemy je dla Ciebie dodatkowo wykonać. 

Atrakcyjny, minimalistyczny design i solidne wykonanie

Chcemy, byś otrzymał użyteczny, solidny, ale też piękny produkt. Taki, który zapewni Ci i funkcjonalność: doskonałe oświetlenie, wygodny blat, możliwość mobilności, dzięki kółkom. Ale i taki, który będzie też atrakcyjny wizualnie, by ciekawie prezentował się w Twoim salonie fryzjerskim, studiu makijażu, na targach kosmetycznych lub fryzjerskich bądź w szkole stylizacji i wizażu. Stanowisko jest proste, eleganckie i solidnie oraz estetycznie wykończone. Do wyboru wersja czarna lub biała.

 

Designerskie stanowisko fryzjerskie dla makijażystów i stylistów marki SOLED

 Gwarancja na stanowisko SOLED

3 lata gwarancji na stanowisko i żarówki LED

Obustronne stanowisko dla fryzjerów i makijażystów posiada 3-letnią gwarancję zarówno na stanowisko, jak i na żarówki LED. Stanowisko jest polskiej produkcji, wykonywane w większości ręcznie. Dlatego możemy zagwarantować Ci produkt solidny o wysokiej jakości. A także bezpieczny, bo zasilanie i cała elektronika jest znakomicie ukryta i zabezpieczona. Żarówki LED 3W posiadają gwint E27, a 1szt. = 140lm/W, więc są bardzo energooszczędne.

 

Video

 

Opinie

 

Parametry

Wysokość całego stanowiska  170 cm
Szerokość całego stanowiska  66,5 cm
Szerokość z gniazdkami  76 cm
Szerokość użytkowa blatu  62 cm

Głębokość użytkowa blatu

(z jednej strony stanowiska)

 30 cm
Wymiary lustra (szer. x wys.) z ramą  szer. 66 cm x wys. 78 cm
Wymiary samej tafli lustra  42 x 62 cm
Głębokość całego stanowiska  68 cm
Liczba żarówek

 19 szt.

 (z jednej strony 9 żarówek, a z drugiej 10)

Zasilanie i przewód  230V. Przewód z wtyczką do gniazdka elektrycznego.
Włączniki

 2 szt. włączników kołyskowych umieszczonych na ramie stanowiska

 (możliwość włączenia/wyłączenia tylko jednej strony stanowiska lub  obu jednocześnie)

Gniazdka elektryczne

 Brak w standardzie. Opcja dodatkowa. 

 Dopłata za gniazdka wynosi 150 zł brutto za 4 szt. gniazdek  elektrycznych.

Nogi  Na kółkach obrotowych z hamulcami (możliwość zablokowania kół)
Barwy świecenia żarówek

 Biały neutralny 4000 K

 Biały ciepły 2700 K

Kolor stanowiska

 Do wyboru: czarny lub biały

Gwarancja

 3 lata na stanowisko

 3 lata na żarówki LED

Produkcja  polska - SOLED

 Stanowisko waży ok. 28,5 kg.

 

O żarówkach

 

Pokrowiec

Jako akcesorium dodatkowe polecamy pokrowiec na lustro Dual , który pomoże Ci wygodnie przenosić swoje stanowisko wizażu. Pokrowiec jest lekki i bardzo praktyczny. Posiada miękką komorę na lustro oraz oddzielną na żarówki LED po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo każdego elementu podczas transportu. Całość wykonana jest z ortalionu oraz pikówki (podszewki wraz z ociepliną). Pokrowiec jest do nabycia w naszym sklepie internetowym.

pokrowiec na stanowisko Dual

 

 

Jak zamówić?

Stanowisko mobilne możesz zamówić przez e-mail: soled@soled.pl lub przez sklep internetowy: Stanowisko przenośne dla wizażystów i fryzjerów.

Gniazdka elektryczne są opcją dodatkową.

Czas realizacji wraz z naszą dostawą to ok. 4-5 tygodni. Natomiast do Warszawy ok. 2 tygodni. 

 samochód SOLED

Polecane produkty