ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Przenośne stanowisko wizażysty Beauty MakeUp Mirror to model 3in1. Posiada kilka elementów, które łatwo zamontujesz tworząc takie lustro wizażowe, jakiego aktualnie potrzebujesz. W ten sposób z jednego lustra uzyskasz: lustro do makijażu, które postawisz na toaletce (dzięki odpowiedniej podstawce), lustro do zawieszenia na ścianie lub stanowisko wizażysty (z wygodną półką oraz nóżkami na kółkach z hamulcami), które zabierzesz ze sobą np. na targi lub do studia wizażu. Stanowisko Beauty MakeUp Mirror sprawdzi się także w szkołach wizażu i salonach bądź eventach fryzjerskich i modowych.

Minimalistyczny design, biel i prosta forma - to wszystko robi wrażenie, ale nie jest najważniejsze w profesjonalnym stanowisku beauty. Niezbędne jest skuteczne i odpowiednie światło. Żarówki LED Make Up Bulb umieszczone dookoła lustra doświetlą skórę i fryzurę naturalnym światłem przypominającym oświetlenie dzienne. Z kolei półka pomoże Ci wygodnie zorganizować sobie pracę. Kosmetyki, które na niej ułożysz nie zsuną się, ponieważ półka posiada lekkie wgłębienie.

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto wybrać stanowisko Make Up Beauty? Czytaj dalej poniżej.

Polub nas    

Zalety

stanowisko dla wizażysty w 3 wersjach

 Mobilne stanowisko wizażysty 3in widoczne w wersji stanowiska z półką, wiszącej na ścianie i stojącej na toaletce

3in1: stanowisko, lustro na ścianę i lustro na toaletkę

Beauty MakeUp Mirror to jedno lustro, z którego tak naprawdę zrobisz aż 3 produkty: stanowisko mobilne z funkcjonalnym blatem, lustro do wizażu z podstawką do postawienia na toaletce oraz lustro makijażowe do zawieszenia na ścianie. Nie musisz kupować oddzielnie stanowiska i oddzielnie lustra do wizażu. W studiu wizażu zawiesisz lustro na ścianie, gdy zechcesz pojechać z nim do klientki wystarczy, że zdejmiesz lustro i na miejscu zamocujesz je na podstawie do postawienia. A kiedy będziesz chciała zabrać je na targi, spakujesz ze sobą dodatkowo dolną część (blat na nóżkach z kółkami).

 

Lekkość przemieszczania

Przenośne stanowisko wizażysty Beauty MakeUp Mirror łatwo zmienia swoje miejsce. Wystarczy, że je przesuniesz po podłodze, posiada bowiem praktyczne nóżki z kółkami. A po znalezieniu odpowiedniego miejsca, możesz skorzystać z bezpiecznych hamulców, które zapewnią stabilność Twojego stanowiska. Ponadto, zadbaliśmy, by stanowisko dla wizażysty było dużo lżejsze niż inne, tego typu produkty. Tak, by było wygodne w transporcie i przenoszeniu. Jest to szczególnie ważne przy organizacji targów beauty. Stanowisko do wizażu można sprawnie rozkładać i składać, a do jego przenoszenia wystarczy tylko jedna osoba.

 

Kółka zamontowane na nogach przy stanowisku mobilnym SOLED

 Żarówki LED w stanowisku wizażysty

Naturalne i subtelne światło pomagające w pracy

Wizażysta potrzebuje dobrego światła, by wygodnie i efektywnie wykonywać swoją pracę, która trwa często godzinami. Oświetlenia, które nie przemęcza wzroku i nie nagrzewa się tak, by doprowadzić np. do "spływania" kosmetyków ze skóry. Żarówki Make Up Bulb wykorzystują technologię LED, która nie tylko jest energooszczędna w porównaniu do tradycyjnych żarówek, ale i wydziela znacznie mniej ciepła. A dodatkowo zapewnia dobre oddawanie barw, co gwarantuje komfort pracy zarówno wizażystki, jak i klientki. Do swojego stanowiska makijażowego możesz wybrać oświetlenie o barwie neutralnej - podobnej do światła dziennego - lub nieco cieplejsze - o barwie białej ciepłej.

Wygodna i bezpieczna półka na beauty-przybory 

Pracując przy wizażu lub jako fryzjer potrzebujesz zapewne miejsca, na którym ułożysz wygodnie swoje przybory. Dlatego stanowisko wizażysty lub fryzjera Beauty MakeUp Mirror posiada wygodną, szeroką półkę, na której zmieścisz wszystkie swoje makijażowe akcesoria, kosmetyki, fryzjerskie narzędzia, smartfona czy kubek ze świeżo zaparzoną kawą. Zadbaliśmy też o to, by kosmetyki pozostawały bezpiecznie na swoim miejscu. Tusze, szminki czy kredki mają często kształt walca, co powoduje, że łatwo mogą zsunąć się z blatu. Dlatego półka w stanowisku zawiera niewielkie wgłębienie, przez co krawędzie zatrzymają "niesforne" kosmetyki i zapobiegną ich upadkowi na podłogę.

Blat w stanowisku wizażysty

 Włącznik kołyskowy przy stanowisku wizażysty

Łatwość włączania i wyłączania oświetlenia

Podłączenie i działanie stanowiska z oświetleniem jest banalnie proste. Mobilne stanowisko fryzjerskie posiada lustro, na którym znajdziesz wygodny włącznik kołyskowy, którym włączysz lub wyłączysz oświetlenie żarówek LED. Natomiast całe stanowisko podłącza się typową wtyczką do zwykłego gniazdka elektrycznego. Jeśli chciałabyś mieć dodatkowo gniazdka elektryczne bezpośrednio przy stanowisku, np. do podłączenia smartfona lub prostownicy, to możesz zamówić wersję stanowiska z dodatkowymi dwoma gniazdkami elektrycznymi.

Prosty, ale piękny design

Stanowisko Beauty MakeUp Mirror, jak sama nazwa zobowiązuje, ma być piękne. Dla nas piękno to prostota, minimalizm i czysta biel. Mamy nadzieję, że i Tobie spodoba się forma i wygląd nowego stanowiska dla wizażystów. A także Twoim klientkom, modelkom, uczniom Twojej szkoły wizażu czy wizażystkom, które jako organizator zaprosisz na targi branżowe. Taki prosty, niewyszukany design jest też bardzo uniwersalny i z powodzeniem wkomponuje się we wnętrza różnych salonów kosmetycznych, fryzjerskich, szkół wizażu, a także świetnie prezentuje się na targach branży beauty. Prócz estetyki, zadbaliśmy też o solidność wykonania i dokładne wykończenie.

 

Designerskie stanowisko dla wizażysty

 Gwarancja na stanowisko SOLED

Polska produkcja i 3-letnia gwarancja

Każde mobilne, białe stanowisko marki SOLED powstaje w Polsce. Wiele z prac przy budowaniu przenośnego stanowiska jest wykonywana ręcznie, a część produkcji odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, aby zagwarantować Ci solidną jakość i estetykę wykończenia produktu. Dbamy także, aby elektronika i zasilanie było w pełni bezpieczne. Na stanowiska z lustrem do wizażu udzielamy aż 3-letniej gwarancji. Dodatkową gwarancją jest 3-letnia gwarancja na same żarówki LED Make Up Bulb.

 

Video

 

Opinie

 

Parametry

Wysokość całego stanowiska  175 cm
Szerokość całego stanowiska

 60 cm (bez gniazdek elektrycznych)

Szerokość z gniazdkami  70 cm
Szerokość użytkowa blatu

 szerokość użytkowa: 60 cm

 głębokość użytkowa: 30 cm

Umieszczenie blatu

  na wysokości: 95 cm

Wymiary lustra z ramą

(szer. x wys.)

 60 x 80 cm

Wymiary samej tafli lustra  42 x 62 cm
Głębokość całego stanowiska

 38 cm

 z tylnymi kółkami: 60 cm

Żarówki

 gwint E27, 3,5W, strumień świetlny 1szt./250lm

 białe ciepłe 2700 K lub neutralne 4000 K (do wyboru)

 łącznie: 10 szt.(rozmieszczone na 3 krawędziach lustra)

Zasilanie i przewód  230V. Przewód z wtyczką do gniazdka elektrycznego.
Włącznik

 Włącznik kołyskowy umieszczony z boku lustra

Gniazdka elektryczne

 Brak w standardzie. Opcja dodatkowa. 

 Dopłata wynosi 150 zł brutto za dwa podwójne gniazdka elektryczne.

Nogi  Posiadają obrotowe kółka z hamulcami (możliwość zablokowania kół i  złożenia tylnych kółek)
Barwy świecenia żarówek

 Biały neutralny 4000 K

 Biały ciepły 2700 K

Waga

 stelaż ok. 13 kg

 lustro ok. 8,5 kg

 suma: ok. 21,5 kg

Gwarancja i produkcja

 3 lata na stanowisko

 3 lata na żarówki LED

 produkcja polska - producent SOLED

 

Montaż

 

Żarówki do makijażu

We wszystkich naszych lustrach i stanowiskach do wizażu stosujemy żarówki Make Up Bulb.

żarówki do stanowiska - opis zalet

Więcej dowiesz się z filmu:

 

Pokrowiec na stanowisko

 pokrowiec na stanowisko wizażysty

Dodatkowo posiadamy w ofercie pokrowiec, w którym zmieścisz lustro do wizażu (bez nóżek z kółkami), z oddzielną komorą na lustro i oddzielną na żarówki LED. Jest miękki, lekki, uszyty z dobrej jakości materiału. Pokrowiec pomoże Ci wygodnie i bezpiecznie przetransportować lustro. 

 

Jak zamówić

Przenośne stanowisko wizażysty możesz zakupić:

Stanowisko dla wizażysty wyślemy do Ciebie przesyłką kurierską. Przy większych zamówieniach bądź indywidualnych ustaleniach, możemy dowieźć je do Ciebie własnym, bezpiecznym, firmowym transportem.