ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Podświetlenie LED sufitu podwieszanego stworzy w Twoim mieszkaniu ciekawą łunę świetlną. To prosty sposób na nowoczesne udekorowanie wnętrza. Sam wybierzesz barwę oświetlenia LED tak, aby wkomponowała się idealnie w aranżację Twojego domu. Natomiast wersja wielokolorowa LED RGB umożliwi Ci wybór dowolnego koloru świecenia przy pomocy pilota standardowego lub dotykowego. Wielokolorowe oświetlenie LED docenisz także po rewolucji kolorystycznej Twojego mieszkania po remoncie.

Zestawy LED do oświetlenia sufitów podwieszanych wykonamy na wymiar Twojego sufitu. Uwzględnimy wszelkie Twoje oczekiwania: barwę i jasność świecenia diod LED, długości przewodów, dobierzemy odpowiednie zasilanie, dzięki czemu oświetlenie LED będzie cieszyło blaskiem przez wiele lat. Nie musisz znać się na dobieraniu zasilania i lutowaniu taśmy LED ani sposobach łączenia, ponieważ zrobimy to za Ciebie. Stosowane taśmy LED są wysoce energooszczędne i bardzo żywotne (aż do 50 000h). Skorzystaj z konfiguratora i wybierz zestaw oświetlenia sufitu LED dla siebie.

Skorzystaj z konfiguratora i uzyskaj darmową wycenę

Skonfiguruj >

Pliki do pobrania

Polub nas    

Zalety

  • oszczędzisz czas  - nie musisz znać się na lutowaniu, rodzajach diod, połączeniach taśm LED, mocy zasilaczy - możesz zrobić to sam, ale po co?
  • zestaw LED stworzymy na dokładny wymiar Twojego sufitu
  • oszczędzisz energię - stosujemy energooszczędną technologię LED
  • masz pewność skutecznego i żywotnego świecenia całego oświetlenia - tworzymy sekcje taśm LED, dobieramy odpowiednie zasilanie
  • sam wybierzesz barwę i jasność świecenia odpowiednią do aranżacji Twojego wnętrza lub wersje RGB sterowaną pilotem
  • poradzisz sobie z montażem - taśma LED posiada na odwrocie pasek samoprzylepny, a zestaw będzie przygotowany wg Twoich potrzeb
  • 2 lata gwarancji 

 

Skład zestawu

Zestawy LED do oświetlenie sufitu LED są kompletne i gotowe do łatwego montażu.

 

Zestaw standardowy zawiera:

  • taśmę LED SMD3528 60LED/m 4,8W/m jednokolorową lub taśmę LED RGB SMD5050 30LED/m wielokolorową
  • zasilacz LED instalacyjny dobrany odpowiednio do ilości oświetlenia (z 1,5m przewodu)

 

Do zestawu z taśmą jednokolorową polecamy Ci sterownik umożliwiający sterowanie kilkoma strefami

 

A do zestawów z taśmą LED wielokolorową - sterownik RGB

 

 

Montaż

Oświetlenie LED na suficie, czyli taśmę LED wystarczy przykleić na przygotowanej "półce" z karton-gipsu. Natomiast zasilacz LED musisz podłączyć do instalacji elektrycznej (jeśli w zestawie został uwzględniony zasilacz instalacyjny).

Po odpowiednim przygotowaniu instalacji elektrycznej możesz podłączyć oświetlenie LED do włącznika na ścianie. Pozwoli Ci to na wygodne włączanie i wyłączanie oświetlenia sufitu. W przypadku wersji RGB (wielokolorowej) oświetlenie uruchomisz przy pomocy pilota dołączonego do zestawu, którym wybierzesz też odpowiednie kolory, programy czy też jasność taśmy LED.

 

Video

Jak zamówić ?


Orientacyjny czas realizacji wynosi 3-5 dni roboczych, ze względu na indywidualność każdego zestawu. Zamówienia realizowane są w kolejności ich wpływania.

Polecane produkty