ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Pilot dotykowy oraz zastosowanie sterowników umożliwia inteligentne sterowanie gwiezdnym niebem i oświetleniem LED RGB w tym samym czasie. Na jednym pilocie możemy sterować kilkoma zestawami gwiezdnego nieba w jednym czasie lub każdym zestawem oddzielnie, dodatkowo mając możliwość sterowania np. taśmą RGB. W ten sposób możemy tworzyć bardzo duże zestawy gwieździstego nieba na dużych sufitach i całością sterować jednym, nowoczesnym pilotem.

Nie potrzebujesz osobnego pilota do każdego podświetlonego sufitu w swoim mieszkania, osobnego do półek RGB, innego do podświetlanych wnęk czy podłóg, stolika w salonie, a jeszcze innego do gwieździstego nieba w sypialni oraz kasetonu z gwiazdami w pokoiku dziecka.

Dzięki inteligentnemu sterowaniu wszystko zrobisz tylko jednym pilotem. Zapomnisz o szukaniu odpowiedniego pilota do przełączenia koloru czy wyłączenia danego podświetlenia. Mając kilka pilotów musiałbyś je podpisać albo zdawać się na intuicję, co mogłoby z czasem wywołać nielada irytację.

Inteligentne sterowanie jest po to, by ułatwić Ci życie i zwiększyć wygodę z posiadania wielokolorowego oświetlenia LED RGB.

Polub nas    

Czym możesz sterować

Za pomocą tylko jednego sterownika z dołączonym pilotem z dotykową tarczą barw możesz sterować wieloma produktami marki SOLED, które bazują na oświetleniu wielokolorowym LED RGB i światłowodach.

Zobacz przykładowe produkty, którymi będziesz sterował jednym pilotem z wykorzystaniem opracowanego przez nas systemu inteligentnego sterowania:

inteligentne sterowanie produktami marki SOLED

 

Możliwości inteligentnego sterowania

Innowacyjny system inteligentnego sterowania pozwala na jednoczesne sterowanie nie tylko produktami z kategorii oświetlenia LED RGB, ale i oświetleniem światłowodowym np. wieloma generatorami do gwiezdnego nieba.

Z pomocą naszego systemu steruj jedną wybraną strefą oświetlenia lub wszystkimi strefami na raz. W jednym lub wielu osobnych pomieszczeniach swojego mieszkania lub lokalu.

 

system inteligentnego sterowania SOLED

 

Przykładowe możliwości inteligentnego sterowania za pomocą tylko jednego pilota:

  • sterowanie kolorem gwiazd na wielu kasetonach lub gwiezdnych niebach (znajdującymi się w różnych pomieszczeniach) jednocześnie lub każdym z osobna
  • sterowanie kilkoma kolorami gwiazd na jednym gwieździstym niebie

 

VIDEO

Obejrzyj, jak działa inteligentne sterowanie

 

Jak zamówić

1. Kup zestaw - kasetonu z gwiazdami z łuną światła - w sklepie: Inteligentne sterowanie.

2. Zamów dedykowany system inteligentnego sterowania - podaj nam produkty, którymi chcesz sterować, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę: soled@soled.pl.