ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Oświetlenie sypialni LED

Ekscytujące wieczory w przyjemnym blasku

Sypialnia jest intymnym miejscem, w którym warto stworzyć odprężającą i romantyczną atmosferę zapraszającą do odpoczynku po męczącym dniu. Najprostszym sposobem na uzyskanie intymnego i błogiego nastroju w sypialni jest sprytne zastosowanie oświetlenia LED i światłowodów.

Oświetlenie główne na suficie przyda Ci się jak w każdym innym wnętrzu. Jednak wieczorem najbardziej skorzystasz z oświetlenia, które nie będzie tak intensywne, jak włączenie lampy sufitowej. Do czytania powieści przed snem pomocna jest lampka nocna.

Oświetlenie LED w szafie docenisz, gdy nad ranem w pośpiechu będziesz szukać koszuli na spotkanie albo ulubionej spódnicy. Po co włączać oświetlenie w całym pokoju i budzić swoją drugą połowę, która zaczyna pracę nieco później, skoro wystarczy zamontować w szafie drążek LED do garderoby z włącznikiem ruchu? Oświetlenie LED w szafie włączy się, gdy ją otworzysz i wyłączy po zamknięciu. To takie proste.

Wieczorny ekscytujący klimat bez świec jest również w zasięgu Twojej dłoni. Więc gdy kolejnym razem zapragniesz stworzyć w swojej sypialni romantyczną atmosferę, a zabrakło Ci świeczek, wystarczy uruchomić podświetlenie LED na suficie podwieszanym albo pod Twoim łóżkiem bądź za jego zagłówkiem. Taśmy LED RGB sterowane pilotem dotykowym sprawią, że uzyskasz odpowiednią barwę nastroju jednym tylko dotknięciem.

A jeśli lubisz przed snem pomarzyć i przemyśleć mijający dzień, to dużo przyjemniej robić to pod nocnym niebem. Gwiazdy ze światłowodów zmienią nudny sufit, w który wpatrujesz się każdego wieczora przed zaśnięciem. I zawsze możesz je wszytkie policzyć, aby pomóc sobie w zaśnięciu. Gwiezdny sufit w sypialni ucieszy jednak nie tylko Ciebie, ale i Twoje dziecko. Gwiazdki na niebie pomogą Ci skutecznie zrelaksować malucha przed błogim snem.

Ale czego jeszcze bardzo często brakuje w sypialni? Kobiety na pewno wiedzą - toaletki z prawdziwego zdarzenia. Jeśli znajdziesz w sypilani kawałek podłogi i posiadasz biurkowy mebel do przechowywania kosmetyków to potrzebujesz również lustra i oświetlenia.

A to wszystko możesz uzyskać w jednym produkcie: lustrze do makijażu z żarówkami LED, z którego korzystają także profesjonalni wizażyści. Ty też możesz celebrować tę chwilę dla siebie w dużo lepszym świetle.

Nastrój, wygoda, pomoc w codziennych czynnościach, a jednocześnie oszczędność energii. Tak wyglądają zalety oświetlenia LED. Jeżeli potrzebujesz oświetlenia dekoracyjnego LED to stworzymy dla Ciebie produkty i zestawy na wymiar, którego potrzebujesz.