PL
Powrót

Wieńce LED

Jaki model wieńca LED wybrać: DOWN czy UP-DOWN?

Wszystko zależy od tego, jakiego efektu oczekujesz. Jeśli chcesz jak najlepiej doświetlić blat wybierz model DOWN. Jeśli nie gotujesz często lub chcesz także jednocześnie oświetlić wnętrza szafek kuchennych górnych, to zdecyduj się na model UP-DOWN.

Czy wieńce LED SOLED można zamontować w gotowych szafkach kuchennych?

Tak. Poinformuj nas o tym na etapie składania zamówienia, wówczas konstrukcję montażową przystosujemy właśnie do wygodnego mocowania w szafkach, które już wiszą w Twojej kuchni.

Jaką płytą meblową przykryć wieniec LED model DOWN?

Ważne jest aby ,jeśli to możliwe, wieniec zakryć białą płytą meblową. Czarna płyta meblowa zwyczajnie pochłonie więcej światła. Tabela z pomiarami fotometrycznymi zawarta w opisie wieńców LED dokładnie demonstruje różnice w ilości uzyskanej ilości światła.

Jaki kolor świecenia wieńców wybrać ?

Biały zimny bardziej przypomina niebieskie światło świetlówkowe, natomiast ciepły- żółte światło słoneczne. Barwa biała neutralna jest najbardziej zbliżona do światła dziennego. Wybierając barwę światła zwróć jednak również uwagę na kolorystykę swojej kuchni. Do drewnianych mebli bardziej pasuje barwa biała ciepła, w nowoczesnych białych kuchniach lepiej prezentuje się oświetlenie o barwie zimnej lub neutralnej. Decyzja jednak zawsze należy do Ciebie.