PL
Powrót

Pełen zieleni salon Pani Ady

Każde wyprodukowane przez nas lustro jest powodem do radości, jednak to klientki, które wracają po kolejne modele cieszą nas najbardziej. Są najlepszym dowodem na to, że wysoka jakość i profesjonalne oświetlenie w lustrach sprawdza się podczas codziennej pracy makijażysty. Obserwowanie jak rozwijają się ich salony to prawdziwa przyjemność, a kreatywność z jaką urządzają swoje wnętrza jest godna podziwu.

Jedną z klientek, która kolejny raz wybrała lustra Soled jest Pani Ada. Wykonaliśmy na jej zamówienie już trzecie lustro do makijażu. Kilka lat temu zdecydowała się na jeden z naszych bestsellerowych modeli promocyjnych, teraz nadeszła pora na duże lustro na wymiar. Określenie „duże lustro” nie jest w tym przypadku przesadzone, ponieważ w salonie Pani Ady zawisła tafla o długości ponad 2 metrów.

Uniwersalny i ponadczasowy wzór luster sprawia, że wyglądają spójnie chociaż zamówienia realizowane były w różnym czasie. Różnicy nie widać też w intensywności oświetlenia, żarówki we wszystkich lustrach świecą z jednakową intensywnością i barwą. Co tylko potwierdza, wysoką jakość żarówek.

Zdecydowanie nietypową atrakcją w salonie jest huśtawka. Chwilę relaksu na niej z pewnością docenią zestresowane panny młode ;). Makijaże które tworzy Pani Ada to prawdziwe mistrzostwo. Zachęcamy to obserwowania jej profilu na Facebooku i Instagramie.

lustro-z-podswietleniem-do-studia-makijazu
lustra-do-makijazu-z-zarowkami-soled
duze-lustro-z-zarowkami-led-soled
lustro-do-salonu-kosmetycznego
Dostawa luster

Ze względu na duży rozmiar lustra, dostarczyliśmy je bezpiecznie naszym transportem - samochodem przystosowanym do transportu szkła. Nasz kierowca nie tylko dowozi produkt pod wskazany adres ale także pomaga we wniesieniu. Dostarczając lustra w ten sposób zawsze mamy pewność, że klient otrzyma je w idealnym stanie.

Lustro do makijażu na wymiar - projekt

projekt-lustra-z-zaeowkami-230x90cm

Produkty użyte w tej realizacji

Lustra LED do wizażu
Lustra LED do wizażu

Stworzone z myślą o profesjonalnych studiach wizażu, sprawdzą się także jako część domowej toaletki czy garderoby.

Żarówki Soled Make Up Bulb
Żarówki Soled Make Up Bulb

Produkowane wg wytycznych Soled, zgodnie z najwyższymi standardami aby zapewnić profesjonalną jakość oświetlenia do wizażu.