PL
Powrót

Niezwykle kobiecy makeup room Pani Aleksandry

Pani Aleksandra to jedna z naszych stałych klientek 🙂 Zaczynała od jednego lustra zamówionego na własny użytek. Z czasem swoje miejsce pracy powiększyła o kolejne stanowisko, a niedawno otworzyła makeup room z prawdziwego zdarzenia – duży i przestronny, w którym zmieściły się aż cztery stanowiska do makijażu.

 


Zapraszamy od obserwowania Pani Aleksandry w jej mediach społecznościowych:

makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-2
makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-4
makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-6
makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-3

Salon wizażu został urządzony niezwykle kobieco. Białe ściany i jasna podłoga zostały uzupełnione dodatkami w odcieniach różu.

Na ścianach zawisły kwiatowe kompozycje. Przy stanowiskach wizażowych stoją hokery w kolorze brudnego różu. Ten sam kolor pojawił się także na zasłonach oraz poduszkach leżących na grafitowej sofie. Całość tworzy bardzo kobiecy i przytulny klimat.

To miejsce jest z pewnością bardzo inspirujące i sprzyja powstawaniu przepięknych makijaży, czego oczywiście życzymy :).

Jeżeli marzysz o właśnie takim lustrze do makijażu, wypełnij nasz konfigurator a w ciągu 24H prześlemy niezobowiązującą wycenę Twojego projektu.

Pani Aleksandra zamówiła lustra na wymiar 100x80cm (szerokość x wysokość) z 16 żarówkami umieszczonymi wzdłuż wszystkich krawędzi. Żarówki mają temperaturę barwową 4000K i barwę świecenia neutralną NW. Jest to barwa najbardziej zbliżona do światła dziennego i jednocześnie najbardziej polecana do wykonywaniu makijażu.

Lustra zostały powieszone nieco wyżej niż blat, dzięki czemu stojące na toaletce kosmetyki i akcesoria nie będą zasłaniały dolnego rzędu żarówek.

makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-lustro-100-80cm

Produkty użyte w tej realizacji

Lustra LED do wizażu
Lustra LED do wizażu

Stworzone z myślą o profesjonalnych studiach wizażu, sprawdzą się także jako część domowej toaletki czy garderoby.

Używamy plików cookies, aby poprawić komfort przeglądania, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz analizować nasz ruch. Klikając „Zgadzam się”, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. View more
Zgadzam się
Nie zgadzam się