PL
Powrót

Niezwykle kobiecy makeup room Pani Aleksandry

Pani Aleksandra to jedna z naszych stałych klientek 🙂 Zaczynała od jednego lustra zamówionego na własny użytek. Z czasem swoje miejsce pracy powiększyła o kolejne stanowisko, a niedawno otworzyła makeup room z prawdziwego zdarzenia – duży i przestronny, w którym zmieściły się aż cztery stanowiska do makijażu.

 


Zapraszamy od obserwowania Pani Aleksandry w jej mediach społecznościowych:

makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-2
makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-4
makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-6
makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-3

Salon wizażu został urządzony niezwykle kobieco. Białe ściany i jasna podłoga zostały uzupełnione dodatkami w odcieniach różu.

Na ścianach zawisły kwiatowe kompozycje. Przy stanowiskach wizażowych stoją hokery w kolorze brudnego różu. Ten sam kolor pojawił się także na zasłonach oraz poduszkach leżących na grafitowej sofie. Całość tworzy bardzo kobiecy i przytulny klimat.

To miejsce jest z pewnością bardzo inspirujące i sprzyja powstawaniu przepięknych makijaży, czego oczywiście życzymy :).

Jeżeli marzysz o właśnie takim lustrze do makijażu, wypełnij nasz konfigurator a w ciągu 24H prześlemy niezobowiązującą wycenę Twojego projektu.

Pani Aleksandra zamówiła lustra na wymiar 100x80cm (szerokość x wysokość) z 16 żarówkami umieszczonymi wzdłuż wszystkich krawędzi. Żarówki mają temperaturę barwową 4000K i barwę świecenia neutralną NW. Jest to barwa najbardziej zbliżona do światła dziennego i jednocześnie najbardziej polecana do wykonywaniu makijażu.

Lustra zostały powieszone nieco wyżej niż blat, dzięki czemu stojące na toaletce kosmetyki i akcesoria nie będą zasłaniały dolnego rzędu żarówek.

makeup-room-studio-wizazu-aleksandra-panfil-soled-lustro-100-80cm

Produkty użyte w tej realizacji

Lustra LED do wizażu
Lustra LED do wizażu

Stworzone z myślą o profesjonalnych studiach wizażu, sprawdzą się także jako część domowej toaletki czy garderoby.