PL
Powrót

Oświetlenie blatu z zestawem ZOK

Pan Piotr postanowił przeprowadzić małą metamorfozę swojej kuchni i wzbogacić ją o oświetlenie blatu kuchennego, które znacznie ułatwia gotowanie i inne codzienne czynności. Model ZOK-1 przeznaczony jest do montażu w gotowych meblach a dzięki zamontowaniu po środku szafek zapewnia równomierne podświetlenie całego blatu. Neutralna barwa taśmy LED zapewnia dużą ilość światła i jest na tyle uniwersalna, że pasuje zarówno do drewnianego blatu jak i granatowych akcentów kolorystycznych na ścianach.

Zestaw przygotowaliśmy na wymiar więc jest doskonale dopasowany do długości szafek.

oswietlenie-led-pod-szafki-kuchenne-soled
podswietlenie-blatu-led-soled
zestaw-oswietlenia-kuchni-led-soled
zestaw-oswietlenia-kuchni-na-wymiar-soled
zestaw-oswietlenia-led-do-kuchni-na-wymiar-soled
zok-1-podswietlenie-podszafkowe-soled

Produkty użyte w tej realizacji

Oświetlenie LED kuchni - ZOK
Oświetlenie LED kuchni - ZOK

Oświetlenie LED zamontowane pod szafkami kuchennymi zapewni komfort i wygodę podczas przygotowywania kulinarnych specjałów.

Profil LED SOD-Micro
Profil LED SOD-Micro

Profil aluminiowy z serii SOD-Micro jest zgrabny, niewielki i tak uniwersalny, że możesz wykorzystać go w wielu miejscach.

Taśma LED SMD5050
Taśma LED SMD5050

Super jasna taśma LED, dedykowana do oświetlenia LED użytkowego. Stosowana do efektywnego podświetlenia blatów roboczych lub sufitów.

Używamy plików cookies, aby poprawić komfort przeglądania, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz analizować nasz ruch. Klikając „Zgadzam się”, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. View more
Zgadzam się
Nie zgadzam się