PL
Powrót

Wielobarwne oświetlenie sali weselnej Szmaragdowy Dwór

Sala weselna Szmaragdowy Dwór położona w miejscowości Nowe Miszewo to realizacja, w której instalator zdecydował się na zastosowanie komponentów oświetlenia LED z firmy SOLED.

Dzięki oświetleniu LED RGB połączonego z inteligentnym sterowaniem sala weselna stworzy dowolny klimat: elegancki, jak również imprezowy. Tym samym, jedna sala weselna może zmieniać się kolorystycznie i wyglądać nieco inaczej na każdym przyjęciu, co jest niewątpliwą zaletą barwnego oświetlenia LED i sterowników, które pozwalają bawić się światłem i jego kolorami. Efekty świetlne z pewnością wprawią gości w weselny nastrój i zaproszą do wesołej, hucznej zabawy.

zestaw-oswietlenia-led-rgb-soled-szmaragdowy-dwor
oswietlenie-sufitu-led-rgb
oswietlenie-sufitu-led-soled-szmaragdowy-dwor-5
oswietlenie-sufitu-led-soled-szmaragdowy-dwor-4
oswietlenie-sufitu-led-soled-szmaragdowy-dwor-3
oswietlenie-sufitu-led-soled-szmaragdowy-dwor
oswietlenie-sufitu-led-soled-szmaragdowy-dwor (2)

Produkty użyte w tej realizacji

Oświetlenie sufitowe LED
Oświetlenie sufitowe LED

Zestaw do świetlenia wnęki przy suficie podwieszanym lub napinanym. Dekoracyjne oświetlenie do twojego salonu, sypialni czy przedpokoju.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. View more