PL
Powrót

Wiszące schody z płyty OSB z oświetleniem LED

W jednorodzinnym domu pod Białymstokiem wykonaliśmy podświetlenie LED nowoczesnych schodów, które sprawiają wrażenie zawieszonych w przestrzeni. Stopnie są wykonane z płyty OSB wielokrotnie lakierowanej, a następnie polerowanej. W schodach przygotowano frez na nasz zestaw oświetlenia schodowego – model ZOS-1.

Aby podkreślić  kolor efektownej płyty OSB, użyliśmy podświetlenia ledowego w kolorze białym ciepłym. Efekt rozproszenia światła oraz zachowania jednolitej linii światła uzyskano dzięki mlecznej osłonce profilu. Zestaw wykonany na wymiar, maskuje taśmę LED w profilu umieszczonym we frezie w stopniu. Takie rozwiązanie sprawia, że oprawy z podświetleniem są niemalże niewidoczne, nie odstają od stopnia, prezentując się doskonale.

schody-osb-z-oswietleniem-led-soled-15
schody-osb-z-oswietleniem-led-soled-14
schody-osb-z-oswietleniem-led-soled-13
schody-osb-z-oswietleniem-led-soled-12
Oświetlenie schodowe LED w stopniach z płyty OSB

Oświetlenie schodowe LED w stopniach z płyty OSB

Produkty użyte w tej realizacji

Oświetlenie schodów LED
Oświetlenie schodów LED

Efektowne i praktyczne oświetlenie LED produkowane na wymiar i idealnie dopasowane do twoich potrzeb.

Używamy plików cookies, aby poprawić komfort przeglądania, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz analizować nasz ruch. Klikając „Zgadzam się”, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. View more
Zgadzam się
Nie zgadzam się