PL
Powrót

Zestaw oświetlenia kuchennego ZOK-3 w domu Pana Kamila

Pan Kamil zdecydował się doświetlić blat w swojej kuchni. Wypełnił konfigurator zestawów oświetlenia kuchni na wymiar i po kilku dniach zestaw był już w domu Pana Kamila. Model ZOK-3 wybrany przez naszego klienta to zestaw z profilem kątowym SOD-45. Każdy zestaw wykonujemy na dokładny wymiar, dzięki czemu może on być idealnie dopasowany do wymiarów szafek w kuchni.

Dodatkowo w zestawie zastosowaliśmy włączniki zbliżeniowe tak aby uruchamianie oświetlenia stało się szybkie i wygodne. Włącznik jest ukryty w oprawie razem z taśmą LED dzięki czemu wygląda estetycznie i pozwala na włączenie zestawu wygodnie nawet mokrą dłonią.

oswietlenie-podszafkowe-led
zestaw-oswietlenia-kuchni
oświetlenie- kuchni-u-pana-Kamila

Zestaw widoczny na zdjęciach składa się z :

  • 5 opraw kątowych LED w kolorze srebrnym z osłonką mleczną.
  •  2 zasilaczy LED o odpowiednio dobranej mocy.
  • 2 włączników zbliżeniowych.

Jeśli potrzebujesz zestawu oświetlenia kuchni wykonanego na wymiar- wypełnij nasz konfigurator, a w ciągu jednego dnia otrzymasz od nas bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

Przejdź do konfiguratora
zestaw-oswietlenia-kuchni

Produkty użyte w tej realizacji

Oświetlenie LED kuchni - ZOK
Oświetlenie LED kuchni - ZOK

Oświetlenie LED zamontowane pod szafkami kuchennymi zapewni komfort i wygodę podczas przygotowywania kulinarnych specjałów.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. View more