ikonka ołówka soled@soled.pl    ikonka telefonu +48 531 185 153
ikonka ołówka wspolpraca@soled.pl    ikonka telefonu +48 791 100 074

Produkowane w Polsce... na wymiar

Lustro Selfie to nie tradycyjne lustro. To offline'owe narzędzie do promocji online Twojego biznesu. Pomoże Ci w zaangażowaniu Twoich klientów w wirusowym rozprzestrzenianiu treści - fotek selfie z Twojego lokalu. Zdjęcia zrobione w łazience pubu czy restauracji, fotki selfie z siłowni, salonu kosmetycznego, salonu ślubnego czy przebieralni odzieżowej w sklepie są bardzo często wrzucane na profile w mediach społecznościowych. Wykorzystaj trend na zdjęcia selfie i daj swoim klientom możliwość wykonania ciekawego zdjęcia #SelfieQueen lub #SelfieKing przy lustrze podświetlanym przypominającym kartę do gry. Jeśli dodatkowo na lustrze wypiaskujemy logo Twojego biznesu - tym lepiej. Wtedy na każdej fotografii znajdzie się automatycznie nazwa Twojej marki. 

Chcesz poznać więcej korzyści? Czytaj dalej poniżej.

Polub nas    

Korzyści

 

 

 

Let me take a #selfiemirror

Pozwól swoim klientom zrobić sobie zdjęcie przy lustrze w Twoim lokalu. Skorzystaj z obecnej mody na robienie sobie zdjęć dosłownie wszędzie: w siłowni, w restauracji, klubie, sklepach odzieżowych czy salonach ślubnych lub kosmetycznych. Przy karcianym, podświetlanym lustrze Twoi klienci będą mieli idealne miejsce do zrobienia sobie atrakcyjnego selfika. A jeśli podzielą się nim na portalach społecznościowych, to dodatkowo wypromują Twój biznes. Szczególnie, jeśli zamówisz wersję lustra z wypiaskowanym logo Twojej marki.

 

Wyróżnij się

Jedną z zasad dobrej promocji marki jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Lustro selfie jest nowym produktem, sprzedawanym tylko przez nas (wymyślony i opatentowany wzór). Atrakcyjny wygląd lustra ze wzorem karty do gry #SelfieQueen i #SelfieKing przyciągnie uwagę Twoich klientów. Koszt inwestycji w lustro do selfie to tylko kilkaset złotych, a produkt ten będzie służył Ci latami. Sam zdecyduj, w którym miejscu je zawiesisz, do czego wykorzystasz i jak zaangażujesz swoich klientów.

 

 

 

 

 

Pomysł na promocję biznesu

Lustro selfie stanowi offline'owe narzędzie do promocji firmy i angażowania klientów. To jak je wykorzystasz, zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej kreatywności. Przy lustrze do selfie możesz wymyślać różne ciekawe akcje i konkursy, w których będzie liczyła się kreatywność lub umiejętności Twoich klientów. Znajdź dla lustra selfie odpowiednie miejsce: może to być główna sala na siłowni, łazienka w klubie, czy przebieralnia w sklepie odzieżowym, tak by klienci sami zainteresowali się lustrem i mieli możliwość zrobienia sobie atrakcyjnej fotki.

#handmade #polishdesign #ledlighting

Lustro do selfie to nie pierwsze lustra z naszej oferty. Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą luster z podświetleniem do łazienek oraz luster i stanowisk do makijażu. Z naszych luster korzystają znani wizażyści np. Ewa Gil - makijażystka gwiazd (telewizyjnych czy piosenkarek) czy szkoły wizażu takie jak Pro MakeUp Academy. Lustra Soled gościły również na wydarzeniach typu: Fashion Week, Fashionable East czy MakeUp Day. Dbamy o jakość produktów. Większość prac wykonywanych jest ręcznie w Polsce - jest to produkcja jednostkowa. Wzór lustra został przez nas wymyślony i opatentowany. A ponadto zależy nam na wysokiej jakości obsługi klienta, nie tylko przed, ale i po sprzedaży.

 

 

 

Produkcja luster w firmie Soled

Zastosowanie

przebieralnie odzieżowe

 


 

sklepy z modą młodzieżową

 


 

salony ślubne

 


 

łazienki w klubach i pubach

 


 

łazienki w hotelach

 


 

restauracje i kawiarnie

 


 

fitness kluby, siłownie, SPA

 


 

szkoły tańca

 


 

biura i windy

 


 

salony urody

 


 

szkoły wizażu i stylizacji

 


 

sklepy kosmetyczne

 


 

 

Poczytaj więcej o lustrze selfie na naszym blogu:
 

 

Parametry

Model

Selfie Queen - dla kobiet

Selfie King - dla mężczyzn

WZORY LUSTRA SELFIE SĄ OPATENTOWANE

Wymiary

60x70cm

60x80cm

70x80cm

80x90cm

O inne wymiary zapytaj naszego sprzedawcę

Oświetlenie diody LED SMD 3528 (podwójna ilość taśmy LED)
Pobór mocy 1mb podświetlenia wzoru pobiera 9,6W
Barwa świecenia biały zimny + czerwony
Zasilanie 230V
Grubość tafli lustra 4mm
Obwód tafli lustra szlif polerowany
Dystans od ściany ok. 30mm
Kraj produkcji i gwarancja

polska produkcja - SOLED

3 lata gwarancji

 

Montaż

 

Lustro Selfie jest kompletnym zestawem gotowym do łatwego montażu. Zamawiając lustro selfie otrzymasz:

  • lustro z poświetleniem LED oraz zasilaniem
  • wybrane przez Ciebie odpowiednie podłączenie pod 230V
  • haki oraz kołki montażowe

 

Możesz samodzielnie wybrać sposób podłączenia lustra selfie. Istnieją trzy opcje:

  • lustro będzie włączane przy pomocy włącznika naściennego - wyprowadzimy przewód z kostką elektryczną do podłączenia pod 230V
  • lustro będzie podłączane przewodem z wtyczką do gniazdka elektrycznego - dodatkowo na przewodzie będziesz mieć wygodny przesuwny włącznik (z możliwością on/off)
  • lustro będzie włączane białym kołyskowym włączkiem znajdującym się na maskownicy lustra selfie - w tej opcji masz jeszcze do wyboru miejsce umieszczenia włącznika (prawy bok, lewy bok, góra lub dół lustra), a także to, czy lustro będzie podłączane pod przewody wyprowadzone ze ściany czy przez przewód z wtyczką do gniazdka

 

 

tył lustra Selfie

 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości w sprawie podłączenia, to nasi sprzedawcy chętnie Ci doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości.

 

 

Opcje dodatkowe

 wypiaskowana nazwa na lustrze selfie

 

  • Wypiaskowany wzór, napis lub logo Twojej firmy na podświetlonym fragmencie tafli - dzięki temu Twoje logo będzie widoczne na zdjęciach, które wykonają sobie Twoi klienci
  • Fazowanie lustra po obwodzie

Opcje dodatkowe nie wchodzą w skład standardowego lustra selfie (nie są wliczone w cenę).

 

 

Jak zamówić